Kamera tarczowa Longshot Hawk

Longshot
001084080

Profesjonalna kamera tarczowa, służąca do rejestrowania i nagrywania obrazu pola na strzelnicy. Ułatwia precyzyjną weryfikację punktów trafień na dystansie powyżej 3 kilometrów.

  • Producent: Longshot
  • Kod producenta: TV-CF301
  • Marka: Longshot
  • Rodzaj pryzmatów: Porro
  • Powłoki przeciwodbiciowe: MC
  • Waga [g]: 454
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 329,00 zł
DostępnyDostępny
001084080
ikona

Kamera tarczowa Longshot Hawk

Longshot Hawk to profesjonalna kamera tarczowa do strzelań długodystansowych. Umożliwia weryfikację trafień na dystansie do 3,2 km. Model pozwala nie tylko na podgląd celu, ale również prowadzenie dzienniczka z nagrywaniem osiągów. Wysoka jakość obrazu i nagrań w rozdzielczości UHD 2688 x 1512 px w połączeniu z aplikacją na telefon TargetVision ułatwia precyzyjną weryfikację nagrań. Obudowę cechuje bardzo wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz lekkość ułatwiająca transport. Dzięki trójnogowi ustawisz urządzenie w stabilnej pozycji w dowolnym terenie.

Sprawdź, jak prezentowany model wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Elementy zestawu

Longshot Hawk to zespół urządzeń, w skład których wchodzi moduł kamery oraz nadajnika. System nadawania sygnału Go The Distance zapewnia stabilny sygnał na dystansie do 3210 metrów. Zaawansowana optyka wraz z matrycą Ultra High Definition gwarantuje niezwykle wyraźny obraz z zapisem o dużej dokładności. Całość zapakowana jest do walizki wyłożonej pianką i zamykaną na zatrzaski.

Kamera tarczowa Longshot Hawk

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentLongshot
Kod producentaTV-CF301
MarkaLongshot
Rodzaj pryzmatówPorro
Powłoki przeciwodbicioweMC
Waga [g]454
EAN656114672604
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto