Kolimator Holosun HE508T X2

Holosun
001087262

Kolimator o budowie otwartej wykonany z tytanu. Został wyposażony w ogniwo słoneczne, czujnik ruchu oraz Multiple Reticle System. Przyrząd jest również odporny na wodę w stopniu IP67.

  • Producent: Holosun
  • Kod producenta: 30135
  • Marka: Holosun
  • Typ kolimatora: Otwarty
  • Wielkość plamki [MOA]: 2
  • Kolor znaku celowniczego: Czerwony
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 425,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001087262

Kolimator Holosun HE508T X2 Elite Micro Red Dot

Holosun HS508T X2 to wytrzymały kolimator, którego korpus wykonany został z tytanu. Przyrząd wyposażony został w układ zasilania słonecznego Solar Failsafe, a także system oszczędzania baterii Shake Awake. Co więcej, kolimator ma również możliwość zmiany znaku celowniczego. Wersja X2 wyposażona została horyzontalny układ przycisków oraz blokadę przycisków Lock Mode, która zabezpiecza przed przypadkową zmianą ustawień. Dodatkowo przyrząd ten jest wodoodporny zarówno na wodę słodką, jak i słoną (IP67)

Kolimator Holosun HE508T X2 Elite Micro Red Dot

Sprawdź, jak prezentowany model wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

System zaawansowanych soczewek

Celownik Holosun HE508T X2 Elite Micro Red Dot wyposażono w system zaawansowanych soczewek, które pokryte zostały wielowarstwowo powłokami odbijającymi. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą transmisję światła widzialnego i sprawia, że obraz jest jasny, klarowny oraz pozbawiony paralaksy. Zastosowanie Multi Reticle System pozwala użytkownikowi wybrać kształt punktu celowniczego (klasyczna kropka 2 MOA, okrąg 32 MOA, i połączenie obydwu elementów).

Kolimator Holosun HE508T X2 Elite Micro Red Dot

Solar Failsafe System w Holosun HE508T X2 Elite Micro Red Dot

W kolimatorze Holosun HE508T X2 Elite Micro Red Dot zastosowano Solar Failsafe System. Odpowiada on za automatyczną regulację intensywności świecenia punktu. Jest ona również optymalnie dostosowywana do oświetlenia otoczenia. Co więcej, celownik ma także manualną regulację, dzięki której użytkownik ma do wyboru 10 trybów standardowych oraz specjalne 2 przystosowane do noktowizji. Wbudowane ogniwo słoneczne umożliwia pracę przyrządu nawet przy rozładowanej baterii.

Kolimator Holosun HE508T X2 Elite Micro Red Dot

Przemyślane rozwiązania

Kolimator Holosun HE508T X2 Elite Micro Red Dot wyposażono w Shake Awake. Jest to system oszczędzania baterii, który po zaprogramowaniu przez użytkownika przełącza celownik w stan uśpienia. Aby wybudzić kolimator, wystarczy poruszyć bronią. Dodatkowo celownik wykonany został w technologii RMR, co zapewnia kompatybilność zarówno z zamkami, jak i adapterami w tym standardzie.

Kolimator Holosun HE508T X2 Elite Micro Red Dot

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentHolosun
Kod producenta30135
MarkaHolosun
Typ kolimatoraOtwarty
Wielkość plamki [MOA]2
Kolor znaku celowniczegoCzerwony
Rodzaj zasilaniaOgniwo słoneczne oraz bateria CR1632
KolorCzarny
Waga [g]58
Gwarancja24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto