Termos Esbit MAJORIS VACUUM FLASK 0.75 L black

001089690

Niezawodny termos renomowanej marki Esbit. Wykonany z użyciem najwyższej jakości stali nierdzewnej dodatkowo pokrytej chropowatą farbą, sprawdzi się doskonale zarówno w podróży jak i w plenerze. Termos posiada szczelne zamknięcie oraz dwa kubeczki w zestawie.

Cena promocyjna 125,00 zł Regular Price 169,00 zł
DostępnyDostępny
001089690

Termos Esbit MAJORIS VACUUM FLASK 0.75 L black

Termos marki Esbit o pojemności jednego litra z podwójnie izolowanymi ściankami próżniowymi. Wykonany został w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8. Długotrwale utrzymuje właściwą temperaturę zarówno napoi zimnych, jak i gorących. Jego kształt zapewnia dużą wygodę w trakcie użytkowania oraz zapobiega wyślizgnięciu się termosu z dłoni za sprawą chropowatej powierzchni. Termos można gorąco polecić każdemu, kto ceni sobie praktyczne, funkcjonalne rozwiązania. Można zabrać go ze sobą do pracy, na podróż, czy do pracy.

Termos Esbit MAJORIS VACUUM FLASK 0.75 L black

Szczelna i niezawodna konstrukcja

Produkt wyposażono w szczelne zamknięcie całkowicie zabezpieczające zawartość przed niekontrolowanym wylaniem się w trakcie przenoszenia. Posiada ono przycisk umożliwiający wygodne nalewanie bez potrzeby jego odkręcania. W zestawie z termosem znajdują się dwa kubki. Całość wykonano w technologii całkowicie wolnej od szkodliwego dla zdrowia człowieka Bisfenolu-A (BPA) oraz ftalanów.

Termos Esbit MAJORIS VACUUM FLASK 0.75 L black nakrętka