Airsoft Karabin Heckler & Koch G36 C 6 mm AEG Elektryczny

2.5621
001000704

Jeśli chcesz strzelać jeszcze szybciej, wypróbuj elektryczny karabin szturmowy Heckler & Koch G36 C 6 mm AEG. Ta zasila z dołączonej baterii replika, posiada tryb ognia Full Auto i system Shot-UP. W zestawie znajduje się również celownik kolimatorowy z podświetlanym krzyżem.

  • Hop-Up: Tak
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 730.00
  • Marka: Brak danych
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
Karabin

Karabinek Heckler & Koch G-36C

Oto karabinek G-36C w wersji AEG wyprodukowany przez Umarex na licencji niemieckiej firmy Heckler & Koch. Broń ta jest najbardziej kompaktową wersja z całego zestawu karabinków rodziny G-36. Produkowana jest na zlecenie oddziałów specjalnych, agentów ochrony oraz różnych grup paramilitarnych, potrzebujących broni o niewielkich wymiarach i dużej sile ognia.

Aby replika karabinka nie odbiegała wizualnie od palnego odpowiednika, zostały na nią naniesione oryginalne oznaczenia producenta. Warto również zaznaczyć że karabinek rówinież jak oryginał wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, uzupełnionego o elementy metalowe.

g36ca

przycisk

Selektor ognia

Największym atutem G-36 jest możliwość prowadzenia ognia w dwóch trybach – pojedynczym oraz ciągłym, tak jak w ostrym odpowiedniku. Po lewej stronie broni, nad spustem znajdziemy odpowiedzialny za zmianę trybu ognia przełącznik. Jest on łatwo dostępny dla strzelca, który może manipulować nim za pomocą kciuka zarazem nie odrywając przy tym broni od ramienia. Znacząco wpływa to na szybkość oraz wygodę użytkowania.

Żołnierze szturmujący budynek

wydajność

Kompaktowy kształt i ergonomia

Kolejną mocną strona karabinka G-36C jest składana na prawą stronę kolba. Dzięki tej funkcji możemy w szybki sposób przekształcić broń do subkarabinka, który idealnie sprawdzi się w wąskich pomieszczeniach.

Na górze karabinka znajdziemy chwyt transportowy z szyną montażową typu RIS, która pozwoli na montaż rozmaitych przyrządów celowniczych. Trzy dodatkowe szyny akcesoryjne zamocowano również na łożu. Znajdują się one zarówno po bokach jak i od spodu, dając tym samym możliwość zamocowania dołączonego chwytu przedniego, celownika laserowego bądź latarki.

36c

wytrzymałość

Moc w parze z lekkością

Waga karabinka H&K G-36 nie przekracza 1755 gram, co czyni go ją jedną z najlżejszych replik dostępnych na rynku. Zasilanie odbywa się ze standardowej baterii umieszczanej w korpusie broni. Przezroczysty magazynek typu Mid-Cap mieści 48 kulek i posiada widoczną atrapę amunicji, co dodatkowo podnosi realizm repliki.

Całkowita długość broni nie przekracza 730 mm. Karabinek posiada regulowany system podkręcania kuli (Hop - Up) w miejscu okna wyrzutowego łusek oraz wewnętrzny Gearbox.

możliwość rozbudowy szyna RIS

 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Hop-Up Tak
Producent Umarex
Kod producenta 2.5621
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 730.00
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 1755.00
Rodzaj magazynka Mid-cap
Rodzaj napędu Elektryczny
Gearbox Standardowy
Regulowana kolba Tak
Regulowany spust Nie
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Pojemność magazynka [szt.] 48.00
Tryb ognia Pojedynczy/Ciągły
Montaż celownika Tak
EAN 4000844426284

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Karabin Heckler & Koch G36 C 6 mm AEG Elektryczny
Twoja ocena