Airsoft Pistolet Walther P99 DAO 6 mm AEG Elektryczny 

2.5715
001000709

Szukasz prostej konstrukcji, która pomoże Ci odnieść sukces w potyczkach ASG? Pistolet Walther P99 DAO 6 mm AEG to napędzana elektrycznie replika strzelająca w trybach Full Auto i Semi Auto. W zestawie znajduje się paczka kulek typu BB.

  • Hop-Up: Nie
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 180.00
  • Marka: Brak danych
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,00 zł
pistolet

Pistolet Walther P99 DAO kal. 6 mm BB

Dzięki współpracy firmy Umarex z niemieckim procentem broni - firmą Walther, udało się stworzyć replikę znanego i docenianego pistoletu Pistolet P99 DAO kal. 6 mm BB. Replika ta doskonale odzwierciedla prawdziwą broń, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań doceni ją każdy początkujący fan ASG.

Napędzany elektrycznie model Walther P99 strzela kulkami ASG o kalibrze 6mm. Niewielka szyna akcesoryjna pozwala zwiększyć możliwości broni poprzez montaż opcjonalny elementów wyposażenia.

Pistolet Walther P99 DAO kal. 6 mm BB

ikona

Nowoczesny design

Pistolet Walther P99 powstał z myślą o początkujących miłośnikach ASG. Właśnie dlatego, zaprojektowano go tak, aby długi trening nie obciążał i nie męczył. Wykonanie korpusu z trwałych polimerów pozwoliło obniżyć wagę - cała konstrukcja waży jedynie 250 gramów. Oryginale oznaczenia oparte na licencji Walther Arms podnoszą realizm i zapewniają odpowiednią poziom dobrej zabawy.

Bezpiecznik umieszczony pod spustem skutecznie chroni użytkownika przed oddaniem niekontrolowanego strzału i idealnie komponuje się z wyprofilowanym chwytem, w którym ukryto komorę na 4 baterię AAA (nie dołączone do zestawu).

Człowiek we mgle z bronią ASG

gearbox

Zasilanie i bezpieczeństwo

Elektryczny napęd pistoletu P99 od firmy Walter, pozwala na oddawanie skutecznych strzału o sile około 0,5J. Dzięki systemowy spustowemu, pracującemu w trybie DOA (Double Action Only) i realistycznej technologi odrzutu zamka, każdy strzał będzie przynosił przyjemność.

Magazynek umieszczony w rękojeści pozwala na oddanie 16 strzałów, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na szlifowaniu swoich umiejętności.

Człowiek z pistoletem ASG

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Walther P99 DAO kal. 6 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Walther P99 DAO, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną repliką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Walther P99 DAO

Specyfikacja

Więcej informacji
Hop-Up Nie
Producent Umarex
Kod producenta 2.5715
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 180.00
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 250.00
Rodzaj magazynka Real-cap
Rodzaj napędu Elektryczny
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Pojemność magazynka [szt.] 16.00
Tryb ognia Pojedynczy/Ciągły
EAN 4000844442833

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Walther P99 DAO 6 mm AEG Elektryczny 
Twoja ocena