Airsoft Pistolet Browning 1911 HME 6 mm ASG Sprężynowy

2.5878
001000715

Sprawdź pistolet Browning 1911 HME 6 mm ASG. Jest to klasyczna konstrukcja sprężynowa o prostej budowie. Posiada szynę akcesoryjną zainstalowaną pod lufą. Dzięki niemu każda Twoja potyczka z przeciwnikiem zakończy się sukcesem.

  • Hop-Up: Tak
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 222.00
  • Marka: Brak danych
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,99 zł
pistolet

Pistolet Browning 1911 HME kal. 6 mm BB

Mamy zaszczyt przedstawić klasykę gatunku wśród pistoletów – replikę amerykańskiej ikony wśród broni palnej. Pistolet Browning 1911 HME kal. 6 mm BB jest wiernym odzwierciedleniem ostrego oryginału – colta 1911, który jeszcze do niedawna był na standardowym wyposażeniu armii USA.

Firma Browning poprawiła w swym pistolecie nieco ergonomię oraz uniwersalność, dodając do swojego pistoletu szynę montażową przed kabłąkiem spustowym. Wyposażając zamek w nacięcia z przodu umożliwiające taktyczne odciąganie oraz poprawiła chwyt broni poprzez zmianę tekstury okładzin. Powiększono także skrzydełko bezpiecznika, zapewniając tym samym większą wygodę przy manipulowaniu.

Pistolet Browning 1911 HME kal. 6 mm BB
łatwa obsługa

Prostota i niezawodność

Broń zasilana jest sprężynowo co czyni ją znacznie bardziej niezawodną i odporną na uszkodzenia mechanizmu wewnętrznego czym odróżnia się od standardowych mechanizmów ASG. W celu załadowania broni, po włożeniu magazynka należy odciągnąć atrapę zamka. Czynność należy powtarzać po każdorazowym oddaniu strzału. Spust w broni działa tylko i wyłącznie w trybie Single-Action.

Browning 1911 posiada pod lufą szynę w standardzie RIS, do której możemy dokręcić rozmaite akcesoria jak celownik laserowy bądź latarkę. Sprawia to że broń staje się bardziej wszechstronna niż jej pierwowzór.

Mężczyzna z pistoletem ASG
moc

Rozmiar i waga w parze z mocą

Producent, firma Browning zadbała aby pistolet w maksymalnym stopniu odzwierciedlał swój ostry odpowiednik. Broń posiada zbliżoną do oryginału długość wynoszącą 222 mm. Waga pistoletu 1911 HME ze względu na rozwiązania konstrukcyjne została nieco obniżona i wynosi zaledwie 550 gram. Dzięki temu replika jest wygodna w noszeniu. Magazynek może pomieścić maksymalnie 14 kul kalibru 6mm BB. Energia pocisku repliki nie przekracza 0,5 dżula

Browning 1911 HME

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Browning 1911 HME kal. 6 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Browning 1911 HME, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną repliką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Browning 1911 HME

Specyfikacja

Więcej informacji
Hop-Up Tak
Producent Umarex
Kod producenta 2.5878
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 222.00
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 550.00
Rodzaj magazynka Mid-cap
Rodzaj napędu Sprężyna
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Pojemność magazynka [szt.] 14.00
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844561558

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Browning 1911 HME 6 mm ASG Sprężynowy
Twoja ocena