Airsoft Pistolet Heckler & Koch VP9 6 mm ASG Sprężynowy

2.6125
001000725

Pistolet Heckler & Koch VP9 6 mm ASG to replika doskonała dla początkujących strzelców Airsoft-owych. Wykonano ją z polimeru, a pod lufą umieszczono szynę montażową na opcjonalne akcesoria. Za napęd odpowiada solidna sprężyna. W zestawie otrzymasz paczkę kulek BB.

  • Hop-Up: Tak
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 205.00
  • Marka: Brak danych
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
pistolet

Pistolet Heckler & Koch VP9 kal. 6 mm BB

Pistolet Heckler & Koch VP9 kal. 6 mm BB jest to wierna replika jednej z najnowszych konstrukcji legendarnej i rozpoznawalnej Niemieckiej marki produkującej broń - Heckler & Koch. Teraz dzięki firmie Umarex, która odtworzyła prezentowany model, zachowując wierność oryginałowi, możemy poczuć w ręce prawdziwą Niemiecką solidność konstrukcji idącą w parze z  doskonałym wykonaniem i ergonomią. Do pistoletu dołączone jest opakowanie kulek w kalibrze 6 mm.

hk p9 s
SA

Nowoczesna technologia

Pistolet VP9 wyposażony jest w napęd sprężynowy i mechanizm spustowy pojedynczego działania. W praktyce oznacza to, że aby móc oddać strzał należy napiąć wewnętrzną sprężynę odciągają zamek. Całość konstrukcji wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz metalu. Pistolet posiada stałe przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbiny na zamku oraz atrapy manipulatorów.

Zabawa ASG z pistoletem VP9

sprezyna

Ergonomia w każdym detalu

Pistolet VP9 H&K posiada bardzo wygodnie leżącą w ręce teksturę na rękojeści, zapewniające solidny chwyt. Swym kształtem idealnie dopasowuje  się do ręki strzelca. Broń posiada również wymienne tylne okładziny na rękojeści w różnych dostępnych rozmiarach. Dodatkowo zamek został wyposażony w podwójne nacięcia zarówno na przodzie jak i z tyłu ułatwiające odciąganie. Dodatkowym atutem jest obecność automatycznego bezpiecznika spustowego gwarantującego bezpieczeństwo w trakcie rozgrywki ASG.

Pistolet Umarex Heckler & Koch VP9
serwis

Możliwość rozbudowy

Dzięki szynie montażowej umiejscowionej przed kabłąkiem spustowym, można rozszerzyć funkcjonalność pistoletu H&K VP9. Jest ona zintegrowana z korpusem co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

szyna podlufowa H&K

moc

Realistyczny magazynek i waga

Pistolet H&K VP9 posiada również wypinany magazynek na 11 kul. Zatrzask magazynka jest wkomponowany w kabłąk spustowy i ma postać dźwigni, którą należy nacisnąć by zwolnić magazynek. Prędkość wylotowa kulki BB nie przekracza 70 m/s, przy maksymalnej energii poniżej 0,5 dżula. Waga pistoletu to 384 gramy, długość zaś wynosi 205 mm.

Magazynek pistoletu VP9

 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Hop-Up Tak
Producent Umarex
Kod producenta 2.6125
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 205.00
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 384.00
Rodzaj magazynka Low-cap
Rodzaj napędu Sprężyna
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Pojemność magazynka [szt.] 14.00
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844626158

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Heckler & Koch VP9 6 mm ASG Sprężynowy
Twoja ocena