Airsoft Pistolet Glock 17 Gen4 6 mm ASG Green Gas

2.6411
001000729

Sprawdź pistolet Glock 17 Gen4 6 mm, napędzany wydajnym Green Gas-em. Dzięki niemu osiągniesz sukces podczas walk Airsoft-owych. Doskonale odwzorowany wygląd sprawia, że broń idealnie przypomina palny oryginał. Replika posiada Blow-Back oraz system Shoot-Up.

  • Hop-Up: Tak
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 202.00
  • Marka: Brak danych
Przewiń do pełnej specyfikacji
629,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 17 Gen4 kal. 6 mm BB

Już dziś wypróbuj pistolet Glock 17 Gen4 kal. 6 mm BB, który przeniesie Cię w świat dynamicznych rozgrywek ASG.

Austriacka marka Glock, od wielu lat specjalizująca się w produkcji polimerowych pistoletów Glock, wypuściła niedawno na rynek kolejna generację swoich pistoletów. Firma Umarex zadbała o każdy szczegół, tak aby replika pistoletu Glock 17 Gen. 4 była jak najwierniejsza oryginałowi. Mamy więc tutaj metalowy ruchomy zamek (system Blow-Back), poprawione nacięcia na chwycie pistoletowym, gazowe zasilanie Co2 czy oryginalne sygnowania producenta. Zadbano również o pełnowymiarowy i masywny magazynek, a także możliwość demontażu zamku w celu wyczyszczenia broni.

Szkielet pistoletu tak jak w oryginale został wykonany z polimerów o wysokiej wytrzymałości i lekkości.

Pistolet Glock 17 Gen4 kal. 6 mm BB
wytrzymałość

Nowa generacja, nowe możliwości

Pistolet Glock 17 Gen4 w stosunku do poprzednich wersji posiada powiększony zatrzask magazynka, wymienne tylne okładziny i głębsze nacięcia na rękojeści, znacznie ułatwiające chwyt. Bardziej zaokrąglone krawędzie szkieletu i zamka powodują że broń nie zaczepia o elementy wyposażenia. Wzmocniono także sam szkielet.

Zawodnik ASG z pistoletem Glock

wydajność

Wielofunkcyjność i niezawodność

Pistolet Glock 17 Gen4 jest wykorzystywany dziś na całym świecie przez wiele różnego rodzaju ugrupowań paramilitarnych od policji, grup antyterrorystycznych aż po wojsko i wszelkie odziały specjalne. Dzięki swej niezawodności, prostocie w użytkowaniu oraz ergonomicznym kształtom zyskał ogromne uznanie. Firma Umarex dopilnowała by replika tej broni posiadała wszystkie cechy, z których słynie oryginał.

Pistolet ASG Glock 17 Gen4
SA

Mechanizm spustowy

Pistolet posiada mechanizm spustowy pojedynczego działania(SA). Zatem aby móc oddać strzał musimy najpierw napiąć wewnętrzny mechanizm uderzeniony ładujuąc replikę i odciągając zamek. Zwolnienie następuje poprzez naciśnięcie spustu. Po tej czynności broń przechodzi w tryb półautomatyczny, samoistnie wprowadzając kolejne kulki do lufy. Dzieje się tak aż do opróżnienia magazynka bądź wypięcia go przez strzelca.

Trening ASG

moc

Lekkość w parze z ergonomią

Pistolet Glock 17 Gen4 posiada niewielką wagę 659 gram, magazynek mieści 23 kulki i jest zarazem pojemnikiem na Green Gas. Energia wylotowa kuli nie przekracza 1 dżula. Długość całkowita pistoletu wynosi 202 mm. Dodatkowym atutem będzie fakt, że pistolet posiada podkręcany mechanizm Hop-Up, umożliwiający ustabilizowanie lotu kulki a tym samym zwiększenia jej celności.

GLock 17 Green Gas

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 17 Gen4 kal. 6 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Glock 17 Gen4, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną repliką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 17 Gen4

Specyfikacja

Więcej informacji
Hop-Up Tak
Producent Umarex
Kod producenta 2.6411
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 202.00
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Automatyczny
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 659.00
Rodzaj magazynka Hi-cap
Rodzaj napędu Green Gas
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Pojemność magazynka [szt.] 23.00
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844647245

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 17 Gen4 6 mm ASG Green Gas
Twoja ocena