Airsoft Pistolet Glock 19 6 mm ASG Green Gas

2.6413
001000731

Firma Glock to znany na całym świecie producent uzbrojenia, który we współpracy z marką Umarex, stworzył pistolet Glock 19 6 mm ASG. Replika, idealnie oddająca charakter prawdziwej broni palnej, jest napędzana Green Gas-em. Posiada również szynę montażową, metalowy zamek oraz Blow-Back i system Shoot-Up.

  • Hop-Up: Tak
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 185.00
  • Marka: Brak danych
Przewiń do pełnej specyfikacji
629,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 19 kal. 6 mm BB

Daj się wciągnąć w wir emocji i dynamicznych rozgrywek ASG ze znakomitym pistoletem Glock 19 kal. 6 mm BB

Firma Umarex dabając o każdy szczegół, stworzyła niepowtarzalną pod względem konstrukcyjnym replikę pistoletu Glocka 19 tak aby była jak najwierniejsza oryginałowi. Zadbano o pojemny magazynek, oryginalne sygnowania firmy czy nawet wagę pistoletu. Szkielet broni, tak jak w ostrym oryginale został wykonany z polimerów o wysokiej wytrzymałości i lekkości.

Pistolet Glock 19 kal. 6 mm BB
smukłość

Kompaktowe wymiary

Pistolet Glock 19 jest skróconą wersją standardowego Glocka 17. Dzięki temu jest on mniejszy, lżejszy oraz poręczniejszy. Zatem bardziej sprawdzi się w sytuacji gdzie liczą się niewielkie rozmiary przy jednoczesnym zachowaniu dużej pojemności magazynka i siły ognia.

Człowiek z bronią w czarnym stroju

Łatwa obsluga

Wielofunkcyjność i niezawodność

Pistolet Glock 19 jest wykorzystywany dziś na całym świecie przez wiele różnego rodzaju ugrupowań paramilitarnych od policji, grup antyterrorystycznych aż po wojsko i wszelkie odziały specjalne. Dzięki swej niezawodności, prostocie w użytkowaniu oraz ergonomicznym kształtom zyskał ogromne uznanie. Firma Umarex dopilnowała by replika tej broni posiadała wszystkie cechy, z których słynie oryginał.

Pistolet ASG Glock 19
SA

Mechanizm spustowy

Pistolet posiada mechanizm spustowy pojedynczego działania (SA). Aby móc oddać strzał wystarczy wpiąć w niego magazynek ze śrucinami, ładując tym samym replikę. Od tej pory replika jest gotowa do strzału. Zwolnienie następuje poprzez naciśnięcie spustu. Po tej czynności broń przechodzi w tryb półautomatyczny, samoistnie wprowadzając kolejne kulki do lufy. Dzieje się tak aż do opróżnienia magazynka bądź wypięcia go przez strzelca.

Człowiek z pistoletem Glock na strzelnicy

magazynek

Lekkość w parze z ergonomią

Pistolet Glock 19 waży 641 gram, posiada 20 nabojowy magazynek, będący zarazem pojemnikiem na Green Gas a energia wylotowa kuli nie przekracza 1 dżula. Długość całkowita pistoletu  wynosi 185 mm. Dodatkowym atutem będzie fakt, że pistolet posiada podkręcany mechanizm Hop-Up.

Glock 19 od firmy Combat

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 19 kal. 6 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Glock 19, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 19

Specyfikacja

Więcej informacji
Hop-Up Tak
Producent Umarex
Kod producenta 2.6413
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 185.00
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Automatyczny
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Kaliber [mm] 6.00
Prędkość początkowa [m/s] 85.00
Waga [g] 641.00
Rodzaj magazynka Mid-cap
Rodzaj napędu Green Gas
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Pojemność magazynka [szt.] 20.00
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844647276

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 19 6 mm ASG Green Gas
Twoja ocena