Airsoft Pistolet Glock 19 6 mm ASG CO2

2.6418
001000732

Pistolet Glock 19 6 mm ASG to nowoczesny model broni, napędzany sprężonym gazem CO2. Posiada metalowy zamek oraz lufę. Dzięki oryginalnym oznaczeniom producenta stanowi wierną replikę prawdziwej broni palnej.

  • Hop-Up: Tak
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 186.00
  • Marka: Brak danych
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 19 kal. 6 mm BB

Firma Umarex zadbała o każdy szczegół, tak aby replika pistoletu Glock 19 kal. 6 mm BB była jak najwierniejsza oryginałowi. Mamy więc tutaj zbliżoną do oryginału wagę, masywny magazynek,imtację manipulatorów czy oryginalne oznaczenia producenta marki Glock. Szkielet broni tak jak w oryginale został wykonany z polimerów o wysokiej wytrzymałości i lekkości.

Pistolet Glock 19 kal. 6 mm BB
2 w 1

Kompaktowe wymiary

Pistolet Glock 19 jest skróconą wersją standardowego Glocka 17. Dzięki temu jest on mniejszy, lżejszy oraz poręczniejszy. Zatem bardziej sprawdzi się w sytuacji gdzie liczą się niewielkie rozmiary przy jednoczesnym zachowaniu dużej pojemności magazynka i siły ognia.

lifestyle z pistoletem Glock 19 kal. 6 mm BB

wydajność

Wielofunkcyjność i niezawodność

Pistolet Glock 19 jest wykorzystywany dziś na całym świecie przez wiele różnego rodzaju ugrupowań paramilitarnych od policji, grup antyterrorystycznych aż po wojsko i wszelkie odziały specjalne. Dzięki swej niezawodności, prostocie w użytkowaniu oraz ergonomicznym kształtom zyskał ogromne uznanie. Firma Umarex dopilnowała, by replika tej broni posiadała wszystkie cechy, z których słynie oryginał. Dzięki zastosowaniu sprężonego dwutlenku węgla zyskujemy większe ciśnienie i odporność na wahania temperatury niż przy użyciu Green Gas'u.

Pistolet Glock 19
regulacja

Mechanizm spustowy

Pistolet Glock 19 posiada mechanizm spustowy pojedynczego działania i jest konstrukcją bezkurkową. Aby móc oddać strzał wystarczy jedynie podpiąć kapsułę z magazynkiem do broni i możemy rozpocząć strzelanie. Zwolnienie systemu uderzeniowego następuje poprzez naciśnięcie spustu. Po tej czynności broń przechodzi w tryb półautomatyczny, samoistnie wprowadzając kolejne kulki do lufy. Dzieje się tak aż do opróżnienia magazynka bądź wypięcia go przez strzelca.

Pistolet Glock na fladze USA

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Hop-Up Tak
Producent Umarex
Kod producenta 2.6418
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 186.00
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Automatyczny
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 717.00
Rodzaj magazynka Low-cap
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Pojemność magazynka [szt.] 11.00
System spustowy Double Action Only
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844647627

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 19 6 mm ASG CO2
Twoja ocena