Airsoft Pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG Green Gas

2.6437
001000737

Realistyczny wygląd i metalowy zamek to coś, co wyróżnia pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG. Za napęd, jednej z najwierniej odtworzonych replik dostępnych na rynku, odpowiada Green Gas. System Blow-Back odrzuca zamek po każdym strzale, co jest niespotykane w prostych modelach broni Airsoft-owej.

  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 195.00
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Przyrządy celownicze: Stałe
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 649,00 zł Regular Price 799,00 zł
pistolet

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 6 mm BB

Jeśli interesujesz się militariami lub fascynują Cię działania jednostek specjalnych, nie możesz przejść obojętnie obok pistoletu Heckler & Koch USP kal. 6 mm BB. Ten wyjątkowy model został opracowany, aby zaspokoić potrzeby wymagających klientów, oczekujących realizmu i i dużej mocy.

Podczas procesu produkcji zadbano o każdy detal. Połączenie polimerów i elementów metalowych oraz naniesienie licencjonowanych oznaczeń sprawiło, że broń prezentuje się elegancko i przyciąga wzrok. Ponadto system SA/DA oraz blow-back sprawiają, że broń ma realistyczne zachowanie podczas strzelania, imitujące to z prawdziwej broni palnej.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG Green Gas wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
blow back

System DA/SA oraz Blowback

Replika Heckler & Koch USP została wyposażona w system podwójnego działania Single/Double Action (SA/DA). W praktyce oznacza to, że możemy napiąć i zwolnić kurek za pomocą samego spustu lub napinając go ręcznie - zwyczajnie kciukiem czy też odciągając ruchomy zamek i przeładowując tym samym broń. W trybie SA spust ma krótki ruch co bardzo sprzyja celnemu oddawaniu szybko następujących po sobie strzałów.

W sytuacji gdy magazynek zostanie opróżniony, zamek znajdujący się w górnej części broni zatrzyma się w tylnym położeniu - identycznie jak w palnym pierwowzorze. Aby go zwolnić należy podpiąć pełny magazynek i nacisnąć na dźwignię znajdującą się z lewej strony szkieletu pistoletu lub nieznacznie odciągnąć sam zamek.

Pistolet Heckler & Koch USP ASG

ikona

Zasilanie oraz przyrządy celownicze

Replik Heckler & Koch USP zasilana jest Green Gas'em. Pojemnik zawierający stężony gaz jest zamocowany na stałe w magazynku. Ładowanie odbywa się z butli za pomocą specjalnego zaworu w dnie magazynka. Jednorazowe załadowanie pozwala na oddanie strzałów z około dwóch magazynków o prędkości początkowej wynoszącej 90 m/s. Producent wyposażył swoją replikę w stałe mechaniczne przyrządy celownicze. Muszka i szczerbinka z białymi punktami to klasyczne elementy umożliwiające łatwe naprowadzenie broni na wybrany cel.

ASG Heckler & Koch USP

Pełna kontrola nad bezpieczeństwem

Firma Umarex wyposażyła swoją replikę Heckler & Koch USP w manualny bezpiecznik skrzydełkowy. Jest on łatwo osiągalny przez kciuk strzelca. W pozycji uniesionej blokuje on całkowicie spust uniemożliwiając oddanie strzału. Pozycja pozioma jest pozycją neutralną. Posiada on jeszcze jedną, trzecią funkcję - tzw ,,decockera". Naciśnięcie jej maksymalnie do dołu spowoduje zwolnienie napiętego kurka bez oddania strzału. Od tej chwili pierwszy strzał będzie oddany przy długiej drodze spustu (DA).

Bezpiecznik pistoletu Heckler & Koch USP

Montaż dodatkowych akcesoriów

Pistolet H&K USP posiada fabrycznie instalowaną szynę montażową zwiększającą wielozadaniowość broni. Jest to unikalny typ szyny stworzony tylko do rodziny pistoletów H&K. Tak jak w oryginale umieszczono ją przed kabłąkiem spustu. Daje to możliwość opcjonalnego montażu latarki lub celownika laserowego stworzonego specjalnie do tego pistoletu.

HK USP

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 2.6437
Kaliber [mm] 6.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 195.00
Dołączone akcesoria Brak
Przyrządy celownicze Stałe
Przeładowanie Półautomatyczne
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Hi-cap
Rodzaj napędu Green Gas
Prędkość początkowa [m/s] 90.00
Waga [g] 815.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Hop-Up Tak
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844658203
Pojemność magazynka [szt.] 23.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG Green Gas
Polecane produkty: