Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek

2.2012
001000582

Nie czekaj i sprawdź gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek o pojemności 16 ml. Niewielkie wymiary i duża moc skondensowanego oleoresin capsicum zapewnią Ci wygodę i bezpieczeństwo. Barwnik UV widoczny w ultrfilolecie oznacza napastnika i ułatwia jego identyfikację.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Brak danych
  • Szyna akcesoryjna: Brak danych
  • Substancja drażniąca: 10% OC
  • Pojemność [ml]: 16.00
  • Wysokość [mm]: 82.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
18,99 zł
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV - stożek 16 ml

Zadbaj więc o swoje bezpieczeństwo korzystając z praktycznego gazu pieprzowego Walther ProSecur UV. Dzięki swoim właściwościom jest to jeden z najlepszych i najefektywniejszych gazów pieprzowych na polskim rynku.

Niewielki, poręczny pojemnik możesz zmieścić nawet w małej torebce lub kieszeni. Dodatkowym atutem jest fakt, że gaz skutecznie działa również przeciwko osobom będącym pod wpływem środków odurzających, alkoholu jak i agresywnym zwierzętom.

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV - stożek 16 ml

wytrzymałość

Duża siła, małe wymiary

Niespodziewana konfrontacja z napastnikiem może nadejść z każdej strony, niezależnie od miejsca zamieszkania. Często sprzyjają temu takie okoliczności jak długie wieczory, późne powroty z pracy czy puste parkingi. W takich sytuacjach przydaje się właśnie narzędzie, które pozwoli szybko zneutralizować napastnika. Z pomocą przychodzi wtedy gaz pieprzowy firmy Walther.

Z pewnością docenisz kompaktowe wymiary i niewielką wagę pojemnika ProSecur UV 16 ml w połączeniu z niezwykle silnym efektem działania samego gazu. Dzięki stożkowej formie rozpylenia możliwe jest trafienie również poruszających się celów. W związku z dużym, efektywnym zasięgiem i długością działania dochodzącą do czterdziestu pięciu minut, gaz pieprzowy pozwoli Ci wyjść cało z trudnej sytuacji.

Kobieta w niebezpieczeństwie

łatwa obsługa

Sprawdzone właściwości

W momencie kiedy ktoś nastaje na Twoje zdrowie, nie masz często możliwości ani czasu by powiadomić odpowiednie służby. Dlatego gaz pieprzowy Walther ProSecur UV z zawartością 10% drażniących substancji, zapewnia błyskawiczne działanie od prazu po użyciu. Ponadto forma rozpylenia w postaci chmury ułatwia wnikanie substancji do dróg oddechowych napastnika. Dzięki temu masz pewność, co do skuteczności efektu obezwładniającego.

Duże stężenie oleoresin capsicum wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Szeroki zasięg efektywnego korzystania z gazu zwiększa Twoje szanse skutecznej samoobrony, bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem.

Zdenerwowany pies

wydajność

Skuteczna technologia gazu pieprzowego Walther ProSecur UV

W skład gazu pieprzowego ProSecur UV wchodzą nanocząsteczki znakujące – widoczne jedynie w świetle ultrafioletowym. Po zastosowaniu gazu pieprzowego utrzymują się one na skórze i odzieży napastnika nawet do kilku dni. Dzięki temu, że substancja ta jest widoczna jedynie w świetle UV, może stanowić czytelny dowód przeciwko sprawcy.

W odróżnieniu od innych technik samoobrony gaz pieprzowy nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach.

Ciemny garaż podziemny

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.2012
Gwarancja 24 miesiące
Substancja drażniąca 10% OC
Pojemność [ml] 16.00
Wysokość [mm] 82.00
Waga [g] 22.00
Zasięg maksymalny [m] 1.50
Rodzaj substancji Płyn
Rodzaj strumienia Stożkowy
EAN 4000844430731
Moc [SHU] 2000000.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek
Twoja ocena