1. Wystrzałowa wyprzedaż na Nowy Rok

  Wystrzałowa wyprzedaż na Nowy Rok

  Święta, święta i po świętach, jak mawiał klasyk. Jeśli towar spod choinki nie spełnił oczekiwań, warto skorzystać z przygotowanej przez nas wyprzedaży i przytulić jakieś atrakcyjne gadżety w cenach niższych nawet o 70%. Akcja startuje 25 grudnia 2019 roku o 10 rano i potrwa aż do 5 stycznia 2020. Co jest do złowienia? Oto kilka co ciekawszych propozycji.

  Więcej
 2. Dostawa na Święta? W combat.pl – gwarantowana

  Dostawa na Święta? W combat.pl – gwarantowana

  Chcesz mieć pewność, że prezentowy kontyngent wyląduje ze świątecznym zrzutem przed 24 grudnia, a nie w okolicach Sylwestra? W combat.pl dajemy Ci gwarancję dostawy. Po prostu złóż jeszcze dziś zamówienie, a resztę zostaw naszej małej armii pomocników św. Mikołaja.

  Więcej
 3. Wyjątkowe prezenty na święta dla mężczyzny (i nie tylko)

  Wyjątkowe prezenty na święta dla mężczyzny (i nie tylko)

  Jeśli czytasz te słowa to oznacza, że wśród Twoich bliskich jest ktoś, kogo ucieszy prezent w tematyce militarnej/outdoorowej/EDC. Jeśli chcesz tej osobie sprawić miłą niespodziankę na święta, ale nie masz pomysłu na konkretny produkt — oto nasza pomocna dłoń. Podsuniemy kilka inspiracji, ale zanim do tego przejdziemy, musimy określić jakim typem bohatera jest odbiorca prezentu.

  Więcej
 4. Gadżety survivalowe na prezent dla miłośnika gór, lasów i EDC

  Gadżety survivalowe na prezent dla miłośnika gór, lasów i EDC

  Sprzęt wycieczkowy można podzielić na kilka kategorii: niezbędny, przydatny dość tani i niewystarczająco przydatny za taką kwotę. Pomińmy bezużyteczny. Wyposażenie z pierwszej kategorii jest warte każdych pieniędzy, z tej drugiej można coś od czasu do czasu zakupić bez bólu portfela. Ale skrycie niemal każdy miłośnik wędrówek marzy o produktach z trzeciej grupy. A święta to doskonała okazja, by zrobić włóczykijowi dobrze tak, jak sam sobie nie zrobi.

  Więcej
 5. Prezenty świąteczne dla strzelca, łucznika i miłośnika ASG

  Prezenty świąteczne dla strzelca, łucznika i miłośnika ASG

  Sporty związane ze strzelaniem mają spore rzesze amatorów na całym świecie. Jeśli jeden z nich jest celem Twoich prezentów świątecznych, to logicznie nasuwa się pomysł podarunku związanego z jego pasją. Jeśli jednak nie masz pomysłu na konkretny sprzęt, być może w tym poradniku znajdziesz odpowiedź na swoje rozterki. Oto nasze propozycje do rozbudowy arsenału miłośnika sportów strzeleckich.

  Więcej
 6. Najlepsze prezenty na święta w combat

  Najlepsze prezenty na święta w combat

  O cho… Znaczy: Ho Ho Ho! Święta tuż za rogiem, a schowek na prezenty pusty? Luz, blues i lizaki, ekipa combat przygotowała się na taką okoliczność, dlatego aż do 24 grudnia trwa u nas świąteczna promocja na wybrane produkty. Dla niezdecydowanych przyszykowaliśmy małą „ściągę” z inspiracjami. Wytypowaliśmy cztery kategorie, które ułatwią wybór trafionego prezentu. Jedziemy!.

  Więcej