1. Zrelaksuj się na świeżym powietrzu — outdoorowe inspiracje od combat

  Zrelaksuj się na świeżym powietrzu — outdoorowe inspiracje od combat

  Pogoda coraz lepsza, obostrzenia pandemiczne z każdą chwilą mniejsze, a chęci osiągają apogeum. Najwyższy czas wyjść z domu i zrelaksować się na łonie natury. Na to jednak wypada się przygotować, szczególnie jeśli ambicja przewyższa możliwości sprzętowe. Stąd nasza akcja z inspiracjami dla outdoorowych nowicjuszy i nie tylko. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Dla ułatwienia podzieliśmy nasze propozycje w zależności od miejsca wypoczynku. I tak do wyboru jest sprzęt dla działkowiczów, pogromców szlaków, biwakowiczów oraz leśnych widm.
  Więcej
 2. Bestsellery Umarex w combat

  Bestsellery Umarex w combat

  Jeśli masz ochotę wejść w posiadanie wiatrówki, ale nie chcesz przepłacać i nie wiesz co wybrać, zapoznaj się z listą bestsellerów znanej marki Umarex. Znajdziesz tu zarówno pistolety na śrut okrągły, jak i karabinki czy repliki na gumowe kule RAM. Całą oferta marki Umarex jest bardzo szeroka, dlatego wybraliśmy te najpopularniejsze modele. Czy może być lepsza rekomendacja niż spora grupa zadowolonych klientów?
  Więcej
 3. Rozbudź dziecięcą ciekawość — Dzień Dziecka z combat

  Rozbudź dziecięcą ciekawość — Dzień Dziecka z combat

  Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy w combat promocję na sprzęt optyczny. Wszystkie lornetki, mikroskopy i teleskopy astronomiczne możecie nabyć z rabatem 10% po zastosowaniu kodu DZIEN-DZIECKA. Promocja potrwa do 1 czerwca, więc nie traćcie czasu i wybierzcie dla swoich pociech prezenty, które pomogą rozbudzić w nich ciekawość świata. Poniżej kilka propozycji spośród produktów objętych promocją.
  Więcej
 4. Zabawki dla dużych dzieci - prezenty na dzień dziecka lub chłopaka

  Zabawki dla dużych dzieci - prezenty na dzień dziecka lub chłopaka

  Dla niektórych każda okazja do wręczenia bliskim prezentu jest dobra — na przykład Dzień Dziecka. A ponieważ wszyscy jesteśmy czyimiś dziećmi, a niektórzy nawet rodzicami osób już dorosłych, to przyjmijmy, że w ramach tego święta możemy wręczyć lub otrzymać podarunek. Jeśli poszukujesz inspiracji, czym sprawić przyjemność swojemu „maluszkowi”, ten poradnik powinien Ci pomóc.
  Więcej
 5. Historia marki Esbit

  Historia marki Esbit

  Jeśli ktoś od przeszło 80-ciu lat bez trudu utrzymuje się na rynku, produkując termosy i kuchenki turystyczne, to może oznaczać jedną z dwóch rzeczy: ma ogromną pasję i solidne zaplecze finansowe lub po prostu oferuje sprzęt wysokiej jakości. W przypadku marki Esbit mamy do czynienia z tą drugą opcją. Innowacyjność i jakość to wartości przyświecające produktom rodzinnej niemieckiej firmy po dziś dzień. Przyjrzyjmy się zatem, jak to wszystko się zaczęło.
  Więcej
 6. Weekendowe dostawy do paczkomatów InPost

  Weekendowe dostawy do paczkomatów InPost

  Tym spontanicznym i tym niecierpliwym mamy do przekazania dobrą wiadomość: InPost uruchomił niedawno opcję dostaw do paczkomatów w weekendy. A nam nie pozostało nic innego, jak wprowadzić tę opcję także w sklepie combat, aby na spóźnione zakupy nie czekać do kolejnego tygodnia, kiedy najpewniej będzie już po przysłowiowych ptakach. Fajnie? No raczej.
  Więcej
 7. Wybierz produkty Tickless i Mugga i nie daj się insektom

  Wybierz produkty Tickless i Mugga i nie daj się insektom

  Aktywny wypoczynek na łonie natury. I od razu jakoś lepiej się oddycha, a serce szybciej pompuje krew. Aż chce się żyć. Przynajmniej do momentu, w którym nie zorientujesz się, że wybraną przez Ciebie lokalizację upodobały sobie też kleszcze, komary oraz inne gryzące i drażniące żyjątka. Na szczęście wcale nie musisz zwijać się do domu. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą spraye oraz odstraszacze na insekty. Oto kilka naszych propozycji.
  Więcej
 8. Marka Esbit wkracza do oferty combat

  Marka Esbit wkracza do oferty combat

  Dobre wieści dla amatorów ciepłych posiłków podczas uprawiania szeroko pojętej turystyki: do oferty combat dołączają produkty znanej i cenionej marki Esbit. Tym samym poszukiwacze sprawdzonego sprzętu wysokiej jakości mogą śmiało zawijać do naszej przystani w celach zaopatrzeniowych. Jeśli natomiast ktoś nie zna sprzętu Esbit, zapraszamy na szybkie wprowadzenie w temat na podstawie kilku produktów dostępnych w naszej ofercie.
  Więcej
 9. Płyny i żele do dezynfekcji w combat

  Płyny i żele do dezynfekcji w combat

  Nawet bez zaostrzonych rygorów sanitarnych, dezynfekcja stanowisk na strzelnicach, siłowniach czy w klubach sportowych była istotnym czynnikiem dla bezpieczeństwa użytkowników. Obecnie podobne zasady dotyczą niemal całego otoczenia, w związku z czym zużycie środków odkażających idzie w litry. Wychodząc naprzeciw potrzebom, wprowadzamy do oferty własne płyny oraz żele do dezynfekcji rąk i powierzchni użytkowych. Wszystkie opisane produkty spełniają normy EN 1275 oraz EN 1040.
  Więcej
 10. Co zabrać pod namiot?

  Co zabrać pod namiot?

  Dla większości osób nocleg w terenie pod mniej lub bardziej gołym niebem nie należy do codzienności. Nie ma w tym nic złego, każdy działa wedle własnej wygody i harmonogramu. Jednak ma to pewien skutek uboczny: chaos przy pakowaniu. Nie mając wprawy, możesz błędnie ocenić potrzeby i w efekcie zabrać za dużo lub za mało. Zrobiliśmy solidny wywiad tu i ówdzie, by stworzyć uniwersalną listę sprawunków na wypady pod namiot (i nie tylko).
  Więcej
Posts loader