1. Wypraw(k)a do szkoły

  Wypraw(k)a do szkoły

  Sierpień się kończy, wrzesień tuż za progiem, a to oznacza koniec wakacji i powrót do szkoły. I zanim pomyślisz „co ma sklep z militariami do szkoły?”, uspokajamy — nie przygotowaliśmy z tej okazji nic niewłaściwego. Ponadto nasza promocja ma charakter dwojaki i jest przeznaczona tak dla dzieci, jak i rodziców. W końcu można wysłać pociechy do szkoły, wziąć dzień wolnego i skoczyć na krótką wycieczkę. A młodym być może przyda się solidny plecak?
  Więcej
 2. Komfort w każdych warunkach — obuwie marki Protektor w combat

  Komfort w każdych warunkach — obuwie marki Protektor w combat

  Jeśli chodzi o ekwipunek wyprawowy czy taktyczny, jesteśmy skłonni przekształcić różne kwoty na poszczególne jego elementy. Jednak obuwie zwykle ma znacznie wyższy limit, ponieważ zdajemy sobie sprawę z jego istotnej roli. Na szczęście porządne buty nie muszą kosztować majątku — przykładem jest polska marka obuwia Protektor, której produkty dołączyły niedawno do oferty combat. Z tej okazji objęliśmy je promocją, do skorzystania z której gorąco zachęcamy.
  Więcej
 3. Nie przegap deszczu meteorów

  Nie przegap deszczu meteorów

  Sierpień, ostatnia prosta ku końcowi wakacji, ale za to pełna kosmicznych wrażeń. Już niedługo nad naszymi głowami będą połyskiwać smugi Perseidów, czyli najbardziej regularnego deszczu meteorów. Z tej okazji przygotowaliśmy promocję na sprzęt optyczny do obserwacji kosmosu i nie tylko. Teleskopy, lornetki, lunety — produkty z tych kategorii objęte są zniżką w wysokości 10% przy zakupie z użyciem kodu rabatowego.
  Więcej