1. Gratka dla chłopaka z pasją

  Gratka dla chłopaka z pasją

  Chłopaki to proste stworzenia — lubią mecze, piwo i majsterkowanie. Ponieważ combat w tych pierwszych dwóch kwestiach się nie specjalizuje, postanowiliśmy skupić się na narzędziach do tej ostatniej. Dlatego prezenty w postaci scyzoryków i multitooli dla Waszych przystojniaków możecie zamówić z darmową dostawą. Dodatkowo niektóre oferujemy w obniżonej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z promocyjnymi produktami.
  Więcej
 2. Kurtka, polar czy ponczo — co wybrać?

  Kurtka, polar czy ponczo — co wybrać?

  Wrzesień-jesień, koniec lata, słońca mało — wkładać palta. Tylko kto dziś jeszcze nosi palto? Znacznie większą popularnością cieszą się kurtki i polary, a podczas wędrówek z plecakiem — poncza. Kwestia wyboru odpowiedniego okrycia dla siebie wymaga pewnej analizy potrzeb. Jedno jest pewne: nie ma rozwiązania idealnego, trzeba stosować kombinacje mieszane. A co z czym mieszać podpowiemy w ramach tego poradnika, podpierając się ofertą marki Helikon.
  Więcej
 3. Nerka czy torba — co wybrać?

  Nerka czy torba — co wybrać?

  Marzeniem niejednego kolekcjonera sprzętu byłoby stanie się prawdziwym Inspektorem Gadżetem — zmieścić w swoim ciele cały posiadany szpej. Póki co medycyna niespecjalnie na to pozwala i trzeba salwować się różnymi metodami poszerzania miejsca w ekwipunku. Jeśli z jakichś przyczyn nie chcesz sięgać po plecak, warto zainteresować się alternatywnymi metodami. Wśród nich znajdują się nerki i torby. Na co zwracać uwagę przy wyborze? O tym jest ten poradnik.
  Więcej
 4. Gazy pieprzowe taniej o 10%

  Gazy pieprzowe taniej o 10%

  Lato ma się ku końcowi, noce coraz dłuższe, dlatego warto zadbać o swoje bezpieczeństwo. Z tego powodu przygotowaliśmy promocję na gazy pieprzowe.
  Więcej
 5. Combat i GROM Academy łączą siły

  Combat i GROM Academy łączą siły

  Co mają wspólnego combat i GROM? Odpowiedź brzmi: Lasek. A konkretnie osobę Tomasza Laskowskiego — wieloletniego członka najsłynniejszej polskiej formacji wojskowej. Dołączył on do naszej załogi, by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w tematyce broni, taktyki oraz innych powiązanych zagadnień. Dzięki niemu nasze poradniki i filmy na YouTube wejdą na kolejny poziom, na czym zyskacie przede wszystkim Wy — nasi Klienci.
  Więcej