1. Gotowi na Cyber Week w combat.pl?

  Gotowi na Cyber Week w combat.pl?

  Pora na ostatni etap wyprzedażowego weekendu — odpalamy Cyber Monday w sklepie combat. Ci, którzy nie zdążyli upolować upragnionych produktów w ramach Black Friday i następującego po nim Black Weekend, mają w poniedziałek 30 listopada ostatnią szansę załapać się na sprzęt w promocyjnej cenie. Do zgarnięcia ponad 230 produktów z rabatami nawet do 80%, a dodatkowo darmowa dostawa do paczkomatu dla zamówień o wartości od 50 złotych.
  Więcej
 2. Nadszedł Black Weekend w combat.pl

  Nadszedł Black Weekend w combat.pl

  Po długich miesiącach oczekiwania w końcu nadszedł ten dzień — Czarny Piątek w sklepie combat. Z tej okazji przygotowaliśmy cały arsenał promocji dla każdego fana militariów, ASG, bushcraftu, aktywności outdoorowych i praktycznych gadżetów. To również doskonała okazja do skompletowania części (a może nawet wszystkich?) prezentów świątecznych lub mikołajkowych dla bliskich. Eksplorację nieznanego czas zacząć.
  Więcej
 3. Nadcho-ho-ho-dzi Mikołaj

  Nadcho-ho-ho-dzi Mikołaj

  Wielki krokami zbliża się 6 grudnia, czyli Mikołajki, a to oznacza prezenty. Z tej okazji przygotowaliśmy promocję, w ramach której możecie zdobyć dla swoich bliskich nieszablonowy podarunek w atrakcyjnej cenie i z darmową dostawą. Jeśli chodzi o proponowany asortyment, postawiliśmy w tym roku na optykę i przydatne gadżety turystyczne — łącznie ponad trzysta przecenionych produktów.
  Więcej
 4. Jak wybrać nóż?

  Jak wybrać nóż?

  Czyli postanowiłeś zostać szczęśliwym posiadaczem noża… Oczywiście nie mówimy tu o nożu kuchennym, lecz o czymś bardziej osobistym i wszechstronnym. Pytasz na grupach i forach, weterani w temacie polecają coraz to inne modele, a Ty nie wiesz na który się zdecydować. W tym poradniku pomożemy Ci określić swoje potrzeby i wskazać cechy na które trzeba skierować większość uwagi.
  Więcej
 5. Odpalamy Festiwal Zakupów z okazji Singles’ Day

  Odpalamy Festiwal Zakupów z okazji Singles’ Day

  Data: 11 listopada 2020, godzina 00:00. Lokalizacja: sklep combat.pl. Cel: wziąć udział w polowaniu podczas maratonu okazji. Najbliższa środa to nie lada gratka dla prawdziwych łowców promocji, ponieważ rozpoczynamy kolejny Festiwal Zakupów w ramach obchodów Singles’ Day. Przygotuj się do akcji i sprawdź, co możesz zyskać.
  Więcej
 6. Ranking gazów pieprzowych

  Ranking gazów pieprzowych

  Gdy już rozeznasz się w dostępnych bez zezwolenia narzędziach do samoobrony i stwierdzisz, że chcesz sprawi sobie gaz pieprzowy, przychodzi kolejny uciążliwy etap wybrania konkretnej marki i modelu. Żeby nie popełnić wtopy możesz skorzystać z dwóch ścieżek: dowiedzieć się dokładnie co i jak w gazach piszczy lub skorzystać z rankingów stworzonych przez znawców zagadnienia. To pierwsze nie zaszkodzi, a drugie znacznie ułatwi. W naszym rankingu otrzymasz 2w1.
  Więcej