1. Ty kupujesz latarkę czołową Petzl, my dorzucamy chustę

  Ty kupujesz latarkę czołową Petzl, my dorzucamy chustę

  Czeka Cię samotna wędrówka przez ciemny las? A może chcesz eksplorować niszczejący kompleks dawnej fabryki sznurka do snopowiązałki, którego niegdyś wyczekiwały miliony? Albo po prostu poszukać czegoś w piwnicy, gdy przepali się żarówka? Pamiętaj – noc jest ciemna i pełna strachów. Jeśli więc chcesz rozproszyć jej mroki, dobrze trafiłeś.
  Więcej
 2. Gazy pieprzowe Walther, Perfecta i Fox Labs taniej o 10%

  Gazy pieprzowe Walther, Perfecta i Fox Labs taniej o 10%

  Ulica tonie w mroku. Odwracasz głowę i dostrzegasz go. Pochylona, masywna sylwetka, chwiejny krok. Usta wykrzywione w złym, drwiącym uśmiechu. Jest blisko, niemal na wyciagnięcie ręki. Przyspieszasz kroku. Ale wiesz, że nie uciekniesz. Serce łomocze, krew szumi w uszach. Sięgasz po telefon, ale na Twoje ramię spada ciężka ręka…
  Więcej
 3. Przegląd nowości w ofercie – styczeń i luty 2021

  Przegląd nowości w ofercie – styczeń i luty 2021

  Nie zwalniamy tempa i od początku roku działamy pełną parą. Efekty widać między innymi w naszej ofercie, która znowu urosła. W ciągu ostatnich tygodni dołączyło do niej pięć nowych, znanych miłośnikom outdooru czy ASG marek. Sprawdź więc, czyje produkty znajdziesz od teraz w combat.
  Więcej
 4. Jaki wykrywacz metalu dla początkujących poszukiwaczy skarbów?

  Jaki wykrywacz metalu dla początkujących poszukiwaczy skarbów?

  Pan Samochodzik, Indiana Jones, Dirk Pitt, Lara Croft, Nathan Drake… Jeżeli tacy bohaterowie fascynowali Cię (czy dalej fascynują), możesz pójść ich śladem. Na początek – zamiast pistoletów i bicza – wystarczy wykrywacz metalu. Jak go wybrać, gdy jest się dopiero u progu wielkiej przygody? Postaramy się pomóc przybliżając temat.
  Więcej
 5. Pomysły na niezwykłą randkę w outdoorze

  Pomysły na niezwykłą randkę w outdoorze

  Premiera wyczekiwanego filmu znów przeniesiona. Wszystkie dania na wynos z okolicznych knajpek już spróbowane. Gdzie zatem zorganizować spotkanie z drugą połówką, by było wyjątkowo? Zdecydowanie w plenerze. Sprawdź pomysły na niezapomnianą randkę w outdoorze i wykorzystaj matkę naturę do oczarowania swojej sympatii. Jak zorganizować romantyczne spotkanie w plenerze? Dowiecie się z tego poradnika.
  Więcej
 6. Połącz pasję z uczuciem. Sprawdź nasze propozycje prezentów na walentynki

  Połącz pasję z uczuciem. Sprawdź nasze propozycje prezentów na walentynki

  Nawet najlepszy pancerz, najgrubsza kamizelka czy najtwardsze ochraniacze nie bronią przed strzałą Amora. Jeśli ten psotny kurdupel ustrzelił i Ciebie, to na pewno wiesz, że święto zakochanych tuż-tuż. A skoro święto, to i prezenty. Szukasz inspiracji na walentynkowy podarunek? Poznaj nasze propozycje.
  Więcej
 7. Planujesz zimowy wypad w góry? Wyposażenie znajdziesz u nas

  Planujesz zimowy wypad w góry? Wyposażenie znajdziesz u nas

  Zimą góry są nie tylko wyjątkowo piękne, ale i wyjątkowo wymagające. Podczas wędrówki trzeba zmierzyć się m.in. z niskimi temperaturami, zasypującym szlaki śniegiem i zmęczeniem, które w takich warunkach przychodzi szybciej. Dlatego przed wyruszeniem w drogę warto zebrać prowiant i odpowiednie wyposażenie. Przydadzą się solidny plecak, ciepłe ubrania, wygodne buty i sprzęt outdoorowy. Sprawdź, co znajdziesz u nas, i poznaj nasze inspiracje.
  Więcej