Jeśli masz ochotę wejść w posiadanie wiatrówki, ale nie chcesz przepłacać i nie wiesz co wybrać, zapoznaj się z listą bestsellerów znanej marki Umarex. Znajdziesz tu zarówno pistolety na śrut okrągły, jak i karabinki czy repliki na gumowe kule RAM. Całą oferta marki Umarex jest bardzo szeroka, dlatego wybraliśmy te najpopularniejsze modele. Czy może być lepsza rekomendacja niż spora grupa zadowolonych klientów?

Bestsellery Umarex w combat


umarex Colt Defender

Wiatrówka Colt Defender + Zestaw CO2 30 szt. BB 1500 szt.

Replika pistoletu legendarnego producenta broni, czyli Colt Defender. Zamknięty w metalowo-polimerowym korpusie mechanizm zasilany jest gazem CO2 podawanym z zasobników o masie 12 g. Wiatrówka strzela śrutem okrągłym BB kalibru 4,5 mm i doskonale sprawdza się w rekreacyjnym strzelaniu tarczowym na krótkim dystansie. Całość dobrze leży w dłoni, ma możliwość montażu celownika laserowego, a bezpiecznik zmniejsza ryzyko przypadkowego wystrzału. W zestawie 30 kapsuł CO2 i 1500 sztuk śrutu.

Wiatrówka Colt Defender + Zestaw CO2 30 szt. BB 1500 szt.


Umarex 850 AirMagnum XT M2

Wiatrówka Karabinek Umarex 850 AirMagnum XT M2 Diabolo 4,5 mm

Jeden z topowych modeli karabinków pneumatycznych Umarex. Celna, lekka, wygodna i o bojowym wyglądzie. Ładowana śrutem Diabolo kalibru 4,5 mm do 8-strzałowych magazynków i zasilana CO2 z zasobników o wadze 88 g, co pozwala na oddawanie wielu strzałów bez konieczności częstego przeładowania czy wymiany gazu. Również posiada szyny akcesoryjne oraz bezpiecznik. Do tego dwójnóg i tłumik w zestawie.

Wiatrówka Karabinek Umarex 850 AirMagnum XT M2 Diabolo 4,5 mm


umarex RAM T4E HDS 68 lupara .68

Strzelba RAM T4E HDS 68 lupara .68 + ZESTAW CO2 Kule 50 szt.

Ta strzelba narobiła trochę zamieszania i nic w tym dziwnego. Sam jej wygląd wzbudza respekt, a kule kalibru .68 cala robią w celu naprawdę spore spustoszenie. Do zasilania wykorzystywane są montowane w rękojeści kapsuły CO2 12 g, dzięki czemu strzelanie z tej dwururki nie bije po kieszeni. Tak jak i poprzednicy, posiada szynę montażową i bezpiecznik, na górze zaś znajduje się przełącznik do wyboru aktywnej lufy, z której padnie strzał.

Strzelba RAM T4E HDS 68 lupara .68 + ZESTAW CO2 Kule 50 szt.


Sprawdź wszystkie bestsellery Umarex w combat.