Postaw na sprawdzony wybór i zarazem oszczędność. Bestsellerowe produkty na rynku kupisz na combat.pl z rabatami nawet do 62%. W promocji znalazły się m.in. pałka teleskopowa, wiatrówka, długopis taktyczny, multitool, gaz pieprzowy, latarka czy saperka. Sprawdź szczegóły.

Bestsellery do 62%

Praktyczny i skuteczny

Jeśli chcesz zwiększyć swoje bezpieczeństwo, warto mieć pod ręką gaz pieprzowy Walther ProSecur UV. Gdy wracasz późno przez park, puste ulice lub parkingi, pomoże Ci on obronić się przed ewentualnym zagrożeniem. To szybko działający środek, którym łatwo obezwładnisz agresora. Aplikacja jest bardzo prosta, a punktowy strumień trafia w cel. Co więcej, w składzie gazu znajdują się nanocząsteczki znakujące napastnika, które organom ścigania ułatwią jego późniejszą identyfikację.

Do obrony osobistej

Rynkowym bestsellerem jest także strzelba RAM T4E HDS 68 , którą u nas kupisz w zestawie z kapsułami CO2 oraz kulami .68 cala. To obecnie najmocniejsza na rynku dostępna bez zezwolenia broń do obrony osobistej, którą charakteryzują rozwiązania nieobecne w innych konstrukcjach. Choćby technologia Emergency System, dzięki której umieszczona w komorze pełna kapsuła ze sprężonym gazem może być bezpiecznie przechowywana przez długi czas, na przykład w domu lub samochodzie.

Niezawodność i celność

Jeśli natomiast potrzebujesz sprawdzonej wiatrówki, wybierz karabinek Hammerli Firefox 500 Diabolo, który pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i aktywnie spędzić wolny czas na strzelnicy albo w ogrodzie. Muszka i szczerbinka z elementami światłowodowymi decydują o wyjątkowej celności, którą docenią zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Atutem jest także szyna montażowa, która umożliwia rozbudowanie wiatrówki o dodatkowe akcesoria, na przykład optykę laserową.

Mały rozmiar, duże możliwości

Z kolei dla miłośników domowego majsterkowania albo survivalowych podróży, którzy potrzebują uniwersalnego i niewielkiego narzędzia do różnych sytuacji, mamy w atrakcyjnej cenie multitool Gerber Gear Dime Green. Jego kompaktowe rozmiary kryją w sobie duże możliwości działania z wykorzystaniem ostrza, kombinerek, nożyczek, dwóch rodzajów śrubokrętów, przecinaka do druku i innych elementów multitoola, dzięki którym skrzynka z narzędziami nie będzie Ci już potrzebna.

Sprawdź wszystkie bestsellery z rabatami do 62%