Po długich miesiącach oczekiwania w końcu nadszedł ten dzień — Czarny Piątek w sklepie combat. Z tej okazji przygotowaliśmy cały arsenał promocji dla każdego fana militariów, ASG, bushcraftu, aktywności outdoorowych i praktycznych gadżetów. To również doskonała okazja do skompletowania części (a może nawet wszystkich?) prezentów świątecznych lub mikołajkowych dla bliskich. Eksplorację nieznanego czas zacząć.

black friday w combat.pl

Czarny Piątek na cały rok

Dobry zakup to taki, który nie ląduje na dnie szuflady po pierwszym zapoznaniu. Dlatego proponujemy narzędzia i akcesoria, które wejdą do codziennego lub chociaż częstego użytku. Ponieważ każdy ma inne zainteresowania i styl życia, postawiliśmy na szeroki wachlarz zastosowań. Oto nasze wybrane pozycje z czarnopiątkowej oferty:

Multitool Gerber Gear Suspension + nóż Gerber EAB Lite

Zacznijmy od czegoś przydatnego na co dzień: zestawu multitoola Gear Suspension z nożykiem EAB Lite od amerykańskiej marki Gerber. Składane kombinerki z pakietem dodatkowych narzędzi potrafią uratować z niejednej opresji. Nic dziwnego, że wiele osób nie rusza się bez nich z domu.

Gerber Suspension to świetny przykład przemyślanego podejścia do tej tematyki. W kompaktowej konstrukcji znajdują się kombinerki z przecinakiem do drutu, dwa noże z blokadą ostrza (gładki i ząbkowany), piła do drewna, otwieracze do butelek i konserw, nożyczki, śrubokręty płaskie i Philips (krzyżyk). Warto nadmienić, że dostęp do narzędzi możliwy jest bez rozkładania rękojeści. Całość waży jedynie 289 gramów.

Drugi element zestawu to nożyk Gerber EAB Lite z wymiennymi ostrzami. Niewielkie, składane przecinadełko mieści się w portfelu, posiada też klips do zaczepiania o krawędź kieszeni czy mankietu. Doskonale sprawdzi się do otwierania paczek, wycinania kształtów w skórze czy eliminowania sterczących z marynarki nitek. Gdy się stępi wystarczy założyć nowe ostrze trapezowe, które można kupić za grosze w dużej ilości. Kwintesencja EDC.

Zestaw myśliwski Gerber Gear Pursuit Hunting Kit

Kolejny na liście jest zestaw dość wyspecjalizowany, a mimo to wszechstronny. Wypad do lasu, buszu czy dżungli, a może weekend na działce? Zestaw myśliwski Gerber sprawdzi się w każdej z tych sytuacji, a także wielu innych. W jego skład wchodzi nóż, składana piła i maczeta.

Nóż myśliwski z głownią stałą to najbardziej wszechstronne narzędzie outdoorowe. Przygotujesz nim posiłek, zastrugasz patyki, porąbiesz gałęzie, oprawisz zwierzynę i zetniesz włosy — co tylko wyobraźnia podpowie. Stal nierdzewna w konstrukcji full tang oraz profilowana rękojeść ze zbijakiem do szyb sprawiają, że ten nóż sprawdzi się w każdych warunkach.

Do cięższych zadań skorzystaj z maczety. Możesz nią wykarczować krzaki, porąbać cieńsze gałęzie lub korować pnie. Profil zbliżony do kukri wzmacnia siłę ciosów. Natomiast składana piła to świetna alternatywa dla siekiery. Lżejsza, cichsza, kompaktowa, umożliwiająca precyzyjne cięcie. Ostrze długości 16,5 cm z wyraźnymi zębami wykonano ze stali SK5, dzięki czemu szybko i sprawnie wgryza się w drewno. Blokada skutecznie zapobiega złożeniu się piły w trakcie pracy.

Saperka Gerber Gear Gorge Folding

Ostatnia pozycja na liście zapewne nie przyda się zbyt często, ale zostanie bardzo doceniona, kiedy już pójdzie w ruch. Składana saperka Gerber Gorge Folding Shovel to ratunek z opresji w przypadku konieczności okopania namiotu czy wydobycia samochodu z błota. Nie zajmuje wiele miejsca, jest lekka, wykonana z kutej stali i wygodna w użyciu. To nie sprzęt do ciężkich prac, ale warto mieć ją w bagażniku samochodu na wszelki wypadek.

W ramach promocji na Black Friday przygotowaliśmy znacznie więcej. Powyżej opisana są tylko przykłady pokazujące, jak niewielkim kosztem można przygotować się na różne sytuacje, które mogą spotkać każdego. Przezorny zawsze ubezpieczony.

Sprawdź ofertę na Black Friday w sklepie combat