Po długich miesiącach oczekiwania w końcu nadszedł ten dzień — Czarny Piątek w sklepie combat. Z tej okazji przygotowaliśmy cały arsenał promocji dla każdego fana militariów, ASG, bushcraftu, aktywności outdoorowych i praktycznych gadżetów. To również doskonała okazja do skompletowania części (a może nawet wszystkich?) prezentów świątecznych lub mikołajkowych dla bliskich. Eksplorację nieznanego czas zacząć.

czarny piątek w combat

Co to jest ten Black Friday?

Black Friday, czyli po naszemu Czarny Piątek, to ostatni piątek listopada, będący nieoficjalnym początkiem przedświątecznego szału zakupowego w USA. Dla sprzedających to świetna okazja do wyczyszczenia magazynów pod dostawy nowego towaru, a dla kupujących opcja zdobycia tego i owego w atrakcyjnej cenie. Nie dziwi więc, że to święto zakupów bez żadnych oporów zakorzeniło się także w polskiej rzeczywistości. Combat nie wyłamuje się z tego schematu, dlatego również przygotowaliśmy swoją ofertę sprzętu po niższych stawkach. Warto nadmienić, że etymologia nazwy Black Friday nie jest oczywista, jednak wydaje się sięgać już XIX wieku.

Czarny Piątek na cały rok

Dobry zakup to taki, który nie ląduje na dnie szuflady po pierwszym wykorzystaniu. Dlatego właśnie proponujemy narzędzia i akcesoria, które wejdą do codziennego lub chociaż częstego użytku. Ponieważ każdy ma inne zainteresowania i styl życia, postawiliśmy na bardzo szeroki zakres kategorii. Łącznie możecie zgarnąć w obniżonej cenie niemal 230 produktów, z czego największy rabat wynosi aż 1800 PLN. Ale to nie wszystko: zamówienia o wartości od 50 złotych wzwyż objęte są darmową dostawą do paczkomatu. A co jest do wyboru? Naprawdę sporo: wiatrówki i akcesoria do nich, lornetki, multitoole, lunety, gazy pieprzowe, obuwie, odzież i dodatki, noże, oporządzenie taktyczne, sprzęt turystyczny, termosy, teleskopy... Dla każdego znajdzie się coś wartego uwagi.

Żeby się nie rozdrabniać, promocja będzie obowiązywać od 27 do 29 listopada 2020 przez pełne 72 godziny. Pula produktów jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.

Coś dla fanów Helikona

Jakby tego było mało, od piątku do poniedziałku potrwa także promocja na produkty Helikon-Tex. Po użyciu kodu rabatowego helikon-weekend cena dowolnego szpeju tej marki zostanie obniżona o 20%. Kod należy wpisać w dedykowanym polu na ekranie koszyka.


Sprawdź ofertę na Black Weekend w sklepie combat

Skorzystaj z szybkich rat w Inbank

Zapłać za 30 dni z płatnością PayPo