Mam dobre wieści. W naszym sklepie pojawił się jeszcze ciepły szpej prosto od Umarexu. Repliki ASG, wiatrówki, noże, latarki, śrut, kulki, kabury… Jednym słowem wszystko to, co każdy prawdziwy zuch lubi najbardziej. Ale nim zaczniesz wypychać koszyk tymi wspaniałościami, przypomnę Ci scenę z pewnego znanego filmu.

pistolety, nóz i latarka

Historia pewnego napadu

W filmie „Nagłe zderzenie" jest pewna sławna scena. Czwórka bandziorów napada na bar, taki typowo amerykański, z kawą i naleśnikami. Rabusie wymachują klamkami, robią groźnie miny i, rzecz jasna, żądają forsy. Z początku wszystko toczy się po ich myśli – kobiety zaczynają krzyczeć, mężczyźni kulą się w kątach, przerażona kelnerka upuszcza dzbanek z kawą. I wtedy, ni z tego ni z owego, w prowadzących na zaplecze drzwiach pojawia się Brudny Harry, grany oczywiście przez Clinta Eastwooda. Policjant zastyga w bezruchu. Jest jak wykuty ze spiżu, ani jeden muskuł nie drga na jego twarzy. Tylko stalowe oczy przeszywają zbirów, jakby chciały obnażyć ich strach i brak zdecydowania.

Już po chwili jesteśmy świadkami kultowego dialogu:

– Chłopcy, odłóżcie broń – Harry cedzi przez zęby.

– Że co? – rzuca jeden z rabusiów, kudłaty typ z wąsikiem nad wargą. W prawej ręce trzyma krótki rewolwer, lewą przytrzymuje przerażoną kobietę.

Jego zdezorientowani kumple rozglądają się gorączkowo.

– Nie pozwolimy wam tak po prostu stąd wyjść.

– Jacy „my”, frajerze? – kudłaty uśmiecha się drwiąco.

– Smith, Wesson i ja – policjant odkłada trzymany w dłoni kubek i błyskawicznie sięga po broń.

Potem są już tylko strzały, krew, brzęk łusek i walące się na ziemie bezwładne ciała.

Smith, Wesson i Ty

Tak się szczęśliwie składa, że Umarex podesłał nam zabawki właśnie od Pana Smitha i Pana Wessona. Są to, rzecz jasna, repliki ASG, ale i tak sprawią Ci dużo frajdy. Jak już wspomniałem, na naszych półkach znajdziesz ponadto latarki (np. model Walther SDL 350), noże (np. Elite Force EF 141 lub Walther SFP), wiatrówki (np. Umarex 850 M2), a nawet proce (np. NXG PSS-101).

Całość oferty znajdziesz tu.