Dobre wieści dla amatorów ciepłych posiłków podczas uprawiania szeroko pojętej turystyki: do oferty combat dołączają produkty znanej i cenionej marki Esbit. Tym samym poszukiwacze sprawdzonego sprzętu wysokiej jakości mogą śmiało zawijać do naszej przystani w celach zaopatrzeniowych. Jeśli natomiast ktoś nie zna sprzętu Esbit, zapraszamy na szybkie wprowadzenie w temat na podstawie kilku produktów dostępnych w naszej ofercie.

sprzęt Esbit w combat


Termos Esbit Vacuum Flask 1L próżniowy

Termos Esbit Vacuum Flask 1L próżniowy

Lodowata woda latem lub gorąca herbata zimą — niezależnie od warunków, termos próżniowy Esbit Cię nie zawiedzie. Tak jak wszystkie pojemniki tego producenta, nie zawiera Bpa ani ftalanów, a najwyższej klasy materiały i autorskie technologie sprawiają, że przyjdzie Wam spędzić razem niejeden wypad. Stal nierdzewna, antypoślizgowa powierzchnia, pełna szczelność, dodatkowy kubek chowany w pokrywce, elegancki design, dwa korki w zestawie… A wydawałoby się, że o termosie nie można wiele powiedzieć.

Termos Esbit VACUUM FLASK 1 L próżniowy


Termos na żywność Esbit Majoris Food Jug steel 0.8 L

Termos na żywność Esbit Majoris Food Jug steel 0.8 L

Kwestię napojów mamy załatwioną, pora na jedzenie. To również można zabrać ze sobą w termosie! Bigos pozostanie ciepły nawet 24 godziny, a obudowa ze stali nierdzewnej zabezpieczy go przed anonsami misia Yogi. Zakrętka z zaworem ciśnieniowym zapewnia szczelność komory na posiłek, a z tej drugiej, zewnętrznej, możesz skorzystać jako miski. Takim słoikiem to można się pochwalić.

Termos na żywność Esbit MAJORIS FOOD JUG steel 0.8 L


Kubek termiczny Esbit Thermo Mug black

Kubek termiczny Esbit Thermo Mug black

Zejdźmy na ziemię, w końcu życie to nie tylko tułaczka poza domem. Czasem trzeba uskuteczniać tak prozaiczne czynności jak praca, jazda samochodem czy rowerem, stanie w kolejce na poczcie itp. W tym codziennym młynie doskonałym kompanem jest solidny kubek termiczny, który pozwoli Ci „załyczyć” wtedy, gdy tego potrzebujesz. A czy to będzie zimny czy ciepły napój — to już zależy od Ciebie. Stal, podwójne ścianki, dopasowanie do uchwytów samochodowych, wygodny zawór i pojemność 375 ml — tak to w skrócie się prezentuje.

Kubek termiczny Esbit THERMO MUG black


Zestaw do gotowania Esbit Cookset 985 ml Non Stick

Zestaw do gotowania Esbit Cookset 985 ml Non Stick

Pora na najgrubszy kaliber: kuchenka turystyczna na paliwo stałe lub płynne oraz garnek wraz z pokrywką. Lekki, wydajny i kompaktowy zestaw szybko podgrzewa zawartość naczynia, a po złożeniu mieści się w jego wnętrzu. Garnek i pokrywkę z anodyzowanego aluminium wyposażono w składane uchwyty dla większej wygody. Gotuj wodę, parz kawę, grzej grochówkę, praż popcorn, rób co chcesz. Byle bezpiecznie.

Zestaw do gotowania Esbit COOKSET 985 ml NON STICK


Te i sporo innych produktów marki Esbit czekają na naszym magazynie, by trafić w Twoje ręce i służyć wiernie przez długie lata. Zrób sobie prezent na Dzień Dziecka, albo po prostu — bez okazji. Sezon się zaczyna, teren czeka. Smacznego!

Sprawdź produkty Esbit w combat.