Słowa te kieruję do Was, poszukiwacze nowości i miłośnicy odmiany! Niech w Waszych sercach zagości radość i niech Wasze usta wypełni śpiew! Oto bowiem na combatowe półki trafia asortyment firmy Euro Security Products, renomowanego wytwórcy sprzętu, który każdy prawdziwych zuch powinien mieć w świątecznym ubraniu. W tym nieświątecznym zresztą też.

pałka, tonfa i gaz

Fanty od braci Czechów

Euro Security Products to powstała w 1992 czeska firma zajmująca się, ni mniej ni więcej, tylko produkcją środków obrony osobistej. I to środków nie byle jakich, bo, jak utrzymują przedstawiciele rzeczonej firmy, nie dość że wyrafinowanych i innowacyjnych, to jeszcze tworzonych dla „prawdziwych zawodowców”. I choć Czechy mogą się nam kojarzyć z przygodami poczciwego wojaka Szwejka, to nie zapominajmy, że wytwory przemysłu zbrojeniowego naszego południowego sąsiada stały przed wojną na naprawdę wysokim poziomie. Firma ma więc do czego nawiązywać.

A co Euro Security Products ma w swojej ofercie?

Euro Security Products zaopatruje ponad 60 krajów z całego świata, w tym i służby wielu państw, np. Czech, Wielkiej Brytanii czy Francji, w najprzeróżniejsze artykułu obrony osobistej i środki przymusu bezpośredniego. W jej ofercie znajdziecie pałki teleskopowe, tonfy, gazy pieprzowe, kabury do paralizatorów, noże do cięcia pasów, kubotany oraz wiele, wiele innych smakowitych kąsków. Dla każdego coś miłego.

Nie zwlekajcie więc i zaopatrzcie się w coś poręcznego. Wiecie przecież, jak jest – na różnych popaprańców można trafić. A zresztą, niech Wam Szwejk przypomni, jak to z ludźmi bywa:

– Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Tu znajdziecie pełną listę dostępnych u nas produktów firmy Euro Security Products.