W ofercie combat.pl znalazł się szeroki asortyment uznanej polskiej firmy Bushmen, która istnieje na rynku od 2010 roku. Przez ponad dekadę udało jej się pozyskać wielu zaufanych klientów i wyjść ze swoją ofertę poza nasz kraj, oferując swój wysokiej jakości asortyment na całym świecie.

Bushmen w ofercie combat.pl

Jakość i użyteczność to wyznaczniki firmy Bushmen

Produkty Bushmen to wysoka jakość, atrakcyjna stylistyka i autentyczna użyteczność. Na szczególną uwagę zasługują hamaki, wśród których wyróżnić możemy modele z moskitierą lub bez oraz te ultralekkie, przeznaczone na najbardziej wymagające wypraw, gdzie liczy się oszczędność miejsca i każdy dodatkowy gram w plecaku, jak w przypadku hamaka Bushmen Zen Ultralight Green ważącego zaledwie 150 gramów.

Doskonałym uzupełnieniem hamaka może być płachta biwakowa. Wszak nie zawsze pogoda będzie nam dopisywać. Bushmen z oferty combat.pl to płachty biwakowe w rozmiarach 2x3, 3x3, 4x3 i 4x4 m, różnych kolorach i o różnych właściwościach, skrojone tak, by każdy mógł znaleźć produkty odpowiedni dla siebie.

Wygodne spanie z Bushmenem

Jeśli lubimy spanie na ziemi, to i tutaj Bushmen ma coś dla nas. Są to materace dmuchane z innowacyjną konstrukcją komór na wzór plastra miodu. Pozwalają one na zwiększenie elastyczności i wytrzymałości materaca zapewniając przy tym większą niż w przypadku standardowych modeli wygodę. Dodatkowo wielofunkcyjny zawór Bushmen Air mat Camp+ pozwoli na szybkie napompowanie powietrza, jak i jego późniejsze upuszczenie.

Bushmen do kieszeni

Doskonałym uzupełnieniem dużego ekwipunku mogą być akcesoria wyprawowe z oferty Bushmen. Są wśród nich popularne w środowisku bransoletki z paracordu, które dodatkowo wyposażono w krzesiwo. Jeśli wolimy trzymać nasz sprzęt w kieszeni, a nie na nadgarstku, to do wyboru jest też klasyczne krzesiwo oraz tzw. wieczna zapałka, czyli zapalniczka benzynowa ze wbudowanym awaryjnym krzesiwem. Ofertę Bushmen na combat.pl uzupełniają praktyczne karabińczyki przydatne podczas mocowania dużego wyposażenia biwakowego.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Bushmen na combat.pl