Marzec miesiącem mężczyzny

Dzień Kobiet za nami, prezenty wręczone, damy zadowolone. Wobec tego pora na trzy tygodnie dla panów, żeby odreagować stres. Idzie wiosna (kalendarzowa, bo prawdziwej zimy za bardzo nie było), więc najwyższy czas wychynąć z legowiska i złapać nieco świeżego powietrza w płuca. A ponieważ do każdej roboty niezbędny jest odpowiedni sprzęt, mamy dla Was 10% rabatu na to i owo. Standardowo za modelowe przykłady naszych propozycji posłużą trzej znani bohaterowie.

Angus MacGyver — daj zapałki, robię czołg

Angus MacGyver

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych serialowych majsterkowiczów wszech czasów (a szczególnie przełomu lat ’80 i ’90 XX wieku). Potrafił zrobić coś z niczego, i jeszcze dorzucić w komplecie części zamienne. To również najlepszy ambasador marki Victorinox, jakiego można sobie wyobrazić. Z nieodłącznym scyzorykiem, przy pomocy swojej kreatywności i wiedzy wychodził cało z każdej opresji. No i ta stylówka… Wszystkim zainspirowanym MacGyverem panom polecamy promocyjne produkty dla majsterkowiczów i miłośników EDC.

Sprawdź sprzęt dla majsterkowiczów


John Wick — w obronie słabszych i swojej własnej

John Wick

Równie sprawnie jak dziuplę złodziei samochodów, John wziął szturmem też serca fanów kina akcji. Śmiertelnie niebezpieczny płatny zabójca, którego z emerytury i codziennych przejażdżek Mustangiem Shelby wyrwał atak niegodziwców. Mechaniczna wręcz precyzja w posługiwaniu się każdym rodzajem broni to chyba najbardziej godna podziwu cecha tego bohatera, któremu niejeden z nas chciałby dorównać. Jeśli planujecie wskoczyć w garnitur Baby Jagi, oto co może się Wam przydać.

Zobacz propozycje dla obrońców uciśnionych


Szeregowy Daniel Jackson — najlepszy cel to dziurawy cel

Szeregowy Daniel Jackson

Film Szeregowiec Ryan obfitował w barwne postaci. Jedną z nich był szeregowy Daniel Jackson, pełniący rolę oddziałowego strzelca wyborowego. Jego skuteczność w wysyłaniu wrogich żołnierzy na tamten świat wzbudzała uzasadniony respekt. Dość powiedzieć, że potrzeba było czołgu, by go wyeliminować. Jeśli darzycie sympatią tego dzielnego mistrza mulety, może chcielibyście spróbować swoich sił w trafianiu w samo sedno (tarczy) — na przykład z użyciem wiatrówki.

Poznaj karabinki i pistolety pneumatyczne dla strzelców


Promocja obowiązuje w dniach 10-31 marca. Aby uzyskać zniżkę, należy skorzystać z kodu rabatowego „marzec” podczas składania zamówienia. Jeśli konkretny produkt już jest przeceniony, kod obniży cenę o dodatkowe 10%. Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu. Miłego marca!

Sprawdź szczegóły promocji „Marzec miesiącem mężczyzny”