Wielki krokami zbliża się 6 grudnia, czyli Mikołajki, a to oznacza prezenty. Z tej okazji przygotowaliśmy promocję, w ramach której możecie zdobyć dla swoich bliskich nieszablonowy podarunek w atrakcyjnej cenie i z darmową dostawą. Jeśli chodzi o proponowany asortyment, postawiliśmy w tym roku na optykę i przydatne gadżety turystyczne — łącznie ponad trzysta przecenionych produktów.

mikołajki w combat

Co przygotowaliśmy dla Mikołajów?

Wśród objętych promocją produktów znajdziecie m.in. sprzęt dla amatorów różnego rodzaju obserwacji — tak bliskiej, jak i dalekiej. Są to zatem teleskopy astronomiczne dla obserwatorów nocnego nieba, lunety obserwacyjne i celownicze oraz lornetki dla fanów ptactwa, strzelectwa czy podziwiania krajobrazu, a także mikroskopy dla domorosłych naukowców.

Z kolei majsterkowicze i amatorzy turystyki znajdą dla siebie praktyczne akcesoria w postaci scyzoryków, multitooli, latarek czołowych oraz dobrej klasy termosów. Rabaty na wspomniane produkty sięgają nawet 50%, zaś wszystkie zamówienia o wartości minimum 50 złotych objęte są darmową dostawą do paczkomatu.

Wymienione produkty to sprzęt uznanych marek, w tym Esbit, Black Diamond, Petzl, Coast, Gerber Gear, Victorinox, Walther, Winchester, Roxon, Umarex, Delta Optical, Levenhuk, Celestron czy Skywatcher.


Akcja potrwa do 6 grudnia 2020 lub wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych.

Sprawdź prezenty mikołajkowe w combat