blue monday 2020 w combat.pl

Niby zima, a taka jakby jesień, szaro, buro, ponuro, dni krótkie, w ogóle beznadzieja. Ale spokojnie, w końcu domeną sklepu combat jest „Przeżyj to!”, dlatego mamy propozycję, jak poradzić sobie z niebieskoponiedziałkowym dołem. Idąc tropem internetowych ekspertów, doszliśmy do konkluzji, że najlepszy sposób na walkę z marazmem to hobby, które pozwoli odciągnąć myśli od tego, co przygnębiające. A czy jest coś bardziej zajmującego, niż obserwacja świata? Oto sprzęt, który Wam to ułatwi.

Lornetka Delta Optical Discovery 10-22x50 zoom

lornetka delta optical 10-22x50

Jeśli macie plan rzucić wszystko i jechać w Bieszczady, to lornetka Delta Optical Discovery 10-22x50 znacząco podniesie poziom satysfakcji z takiego wypadu. Gumowany, aluminiowy korpus bez trudu zniesie piesze wędrówki. Regulowane przybliżenie w zakresie 10-22x pozwoli komfortowo obserwować zarówno bliższą, jak i dalszą naturę. Dobrej jakości optyka, pokrowiec transportowy, jasny obiektyw 50 mm… Fajna lornetka, tak po prostu.

259,99 zł


Mikroskop Delta Optical BioLight 300

mikroskop delta optical biolight 300

Jeśli nie lubisz otwartej przestrzeni lub nie masz możliwości wyrwać się w dzikie ostępy, możesz przyjrzeć się najbliższemu otoczeniu z wyjątkową dokładnością. Do tego celu doskonale sprawdzi się mikroskop Delta Optical BioLight 300. Szklana optyka dająca powiększenie w zakresie od 40x do nawet 400x umożliwia podgląd pojedynczych komórek. Oświetlenie LED działa w trybie przechodzącym (od spodu z różnymi filtrami kolorystycznymi) oraz górnym. Mikroskop można zasilać z sieci lub bateryjnie trzema paluszkami AA. Obudowa pozwala na łatwe przenoszenie przyrządu. W zestawie dołączone są liczne akcesoria i narzędzia do działania na preparatach. Naszym zdaniem warto.

279,99 zł


Teleskop Celestron Horizon Travel 70 mm

teleskop celestron horizon travel 70 mm

Był średni dystans, potem bardzo bliski, pora na podróż do gwiazd. Metaforyczną oczywiście, bo nogami pozostaniemy na ziemi, ale za sprawą teleskopu Celestron Horizon Travel 70 mm nasz wzrok powędruje do odległych konstelacji i galaktyk. Ponieważ jest to model kompaktowy, można zapakować go do dołączonego plecaka i wyruszyć w teren w poszukiwaniu optymalnego punktu obserwacyjnego. Jasny obiektyw 70 mm z powłoką antyrefleksyjną, powiększenie 20x lub 40x, lunetka-szukacz, wyciąg 1,25” z możliwością montażu innych okularów i dołączony w zestawie regulowany statyw — tak to w skrócie wygląda. Nigdy nie jest za późno na odkrycie nowej planety.

249,00 zł


Mając już odpowiednie narzędzia, nie musicie obawiać się Blue Monday. Niech inni się martwią i smucą, Was zajmują ciekawsze sprawy: relaks, nauka, dobra zabawa. I gorące kakao, to zawsze jest dobry pomysł.

Sprawdź promocję z okazji Blue Monday w combat