Spokój i błogie lenistwo? No nie do końca. Zwłaszcza kiedy okazuje się, że w domu tyle drobiazgów wymaga sprawnej naprawy. Przydałoby się wyregulować zawiasy, naprawić szafkę na buty i zerknąć na poluzowany karnisz. Jest zajęcie – w sam raz, żeby przyśpieszyć upływ czasu w oczekiwaniu na kolejną outdoorową wyprawę. No a żeby wszystko zrobić za jednym podejściem, przyda się poręczne narzędzie. Przedstawiamy więc nowości od marki Gerber, które właśnie wylądowały w naszej ofercie.

Chusta gratis w combat

Mikrotool lubiący duże wyzwania, czyli Gerber Gear Prybrid-X

Nie ma co sugerować się rozmiarem. To maleństwo potrafi bardzo dużo. Wysuwane ostrze użytkowe, dwa śrubokręty, wyciągacz do gwoździ i narzędzie do ściągania izolacji z kabla. Sporo jak na mierzący nieco ponad 10 cm mikrotool. A to i tak nie wszystko, bo Gerber Gear Prybird-X posiada jeszcze owiniętą wokół rękojeści linkę z paracordu – tak dla pewnego chwytu – i otwieracz do puszek. Całość jest starannie wykonana z solidnego metalu. Posłuży więc nie tylko w domu, ale i podczas wypadu na łono natury.

Scyzoryk z mnóstwem funkcji – Gerber Gear ArmBar Drive Orange GB

Ostrze o gładkiej powierzchni, nożyczki, młotek, śrubokręt, niewielki łom do podważania i otwieracz do butelek. Wszystko ukryte w dobrze leżącej w dłoni aluminiowej rękojeści. Taki zestaw narzędzi pomoże Ci szybko uporać się z większością typowych dla domu i najbliższego otoczenia napraw. A schowany do kieszeni lub plecaka (mierzy 16,3 cm długości), scyzoryk Gerber Gear ArmBar Drive Orange GB okaże się też niezastąpionym kompanem outdoorowych wypraw. No bo czym tak sprawnie otworzysz puszkę z konserwą turystyczną?

To tylko dwie propozycje spośród nowości Gerber, które znajdziesz już w naszej ofercie. Rozejrzyj się, wybierz coś dla siebie i nie daj się zaskoczyć w żadnej sytuacji.

Sprawdź wszystkie nowości Gerber w ofercie combat.