Jeśli chodzi o ekwipunek wyprawowy czy taktyczny, jesteśmy skłonni przekształcić różne kwoty na poszczególne jego elementy. Jednak obuwie zwykle ma znacznie wyższy limit, ponieważ zdajemy sobie sprawę z jego istotnej roli. Na szczęście porządne buty nie muszą kosztować majątku — przykładem jest polska marka obuwia Protektor, której produkty dołączyły niedawno do oferty combat. Z tej okazji objęliśmy je promocją, do skorzystania z której gorąco zachęcamy.

promocja protektor w combat

Historia marki Protektor

Firma Protektor SA zaczynała w 1944 roku jako Fabryka Obuwia w Lublinie. Pierwszym większym zleceniem była produkcja kamaszy dla Armii Polskiej. Pod koniec lat ’50, w wyniku połączenia z innymi firmami, powstały Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego im. Mariana Buczka. Z czasem następowały kolejne fuzje i odłączenia, wejście na giełdę, przejęcie kilku zagranicznych spółek, aż w końcu w 2009 roku nazwa ustabilizowała się jako Protektor SA. Na ten moment spółka posiada trzy zakłady produkcyjne: jeden w Polsce i dwa w Mołdawii.

W portfolio Protektora można znaleźć obuwie militarne, robocze, strażackie oraz… szpitalne, czyli przeznaczone dla najbardziej wymagających grup zawodowych. Każdy model jest wynikiem wnikliwych analiz potrzeb i docelowych warunków, przemyślanego projektowania oraz licznych testów jakościowych i wytrzymałościowych. Firma nie szczędzi środków na badania nad nowoczesnymi technologiami, stawiając bezpieczeństwo użytkownika na pierwszym miejscu. Potwierdzają to liczne certyfikaty i opinie zadowolonych klientów. Pora rzucić okiem na kilka sztandarowych modeli obuwia Protektor.


Buty Protektor Grom Black

Protektor Grom Black

Wszechstronne buty taktyczne wykonane ze skóry i impregnowanej tkaniny. Antybakteryjna podszewka, odporna na chemikalia i uszkodzenia mechaniczne podeszwa o dobrej przyczepności oraz skuteczna stabilizacji kostki sprawiają, że buty te sprawiają się doskonale zarówno w działaniach taktycznych, jak i podczas wędrówek czy codziennego poruszania się po mieście.

Protektor Grom Black


Buty Protektor Desert

Protektor Desert

Skórzane obuwie przywodzące na myśl operację „Pustynna Burza”. System szybkiego sznurowania, samoczyszcząca podeszwa absorbująca wstrząsy, miechowy język zapobiegający dostawaniu się niechcianych obiektów do buta, wyściółka z Ibofamu chłonącego pot i zapachy… W tych trepach można naprawdę wygodnie chodzić. I stylowo przy okazji.

Protektor Desert


Buty Protektor Grom 1 Black

Protektor Grom 1 Black

Kolejna odmiana Gromowych trzewików do tańca szturchańca. Ponownie mamy do czynienia ze skórą i impregnowaną tkaniną, miechowym językiem oraz dobrym usztywnieniem. Dodatkowo mamy samoczyszczącą się podeszwę z taktycznym bieżnikiem oraz wzmocnioną wyściółkę o dobrej chłonności.

Protektor Grom 1 Black


Tysiące osób zaufały obuwiu Protektor i nie zawiodły się — może pora do nich dołączyć? Zachęcamy do skorzystania z 10% rabatu na wszystkie buty Protektor, promocja obowiązuje od 17 do 31 sierpnia 2020. Zrób nogom prezent!

Sprawdź obuwie Protektor w combat

Zakupy na raty? Sprawdź szybkie raty Inbank i odłoż odkładanie!