Teleskopy w combat

Niezapomnianą i wyjątkową podróż możesz odbyć też bez wychodzenia z domu. I to taką bez rozpychających się współpasażerów, uciążliwego hałasu i możliwych opóźnień. Wystarczy, że sięgniesz po teleskop, a piękno nocnego nieba stanie przed Tobą otworem. Dowiedz się więcej i poznaj nasze propozycje.

Teleskop dla początkującego

Chcesz przekonać się, jakie tajemnice skrywa wiosenne niebo? Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie musisz wydawać miliona monet. Za rozsądną kwotę kupisz przyrząd optyczny, który umożliwi Ci dokładną obserwację ciał niebieskich znajdujących się w naszej galaktyce, a także pozwoli dostrzec odleglejsze obiekty.

Teleskop Celestron Perceptor

Teleskop Celestron Perceptor Travel 50 mm

Idealna propozycja dla początkującego obserwatora. Solidny statyw gwarantuje stabilność nawet podczas podziwiania gwiazd w plenerze. Znalezienie interesujących Cię obiektów ułatwia będący na wyposażeniu szukacz, czyli niewielka luneta. A dołączony do zestawu plecak usprawnia transport sprzętu z całym oprzyrządowaniem.

Sprawdź Teleskop Celestron Perceptor Travel 50 mm


Teleskop Sky Watcher Discovery

Teleskop Sky Watcher Discovery BK 705 AZ2 70/500

Ten teleskop soczewkowy z aperturą o średnicy 70 milimetrów sprawdzi się doskonale, jeśli chcesz podziwiać nie tylko planety Układu Słonecznego, ale także krajobrazy, a nawet obserwować przelatujące samoloty. Dołączony aluminiowy statyw zapewnia stabilność i pozwala przyjąć optymalną pozycję. Solidna konstrukcja przekłada się na dużą wytrzymałość sprzętu.

Sprawdź Teleskop Celestron Perceptor Travel 50 mm

Teleskopy dla bardziej zaawansowanych

Chcesz zobaczyć, co skrywają odległe galaktyki? Dzięki tym teleskopom Twoim oczom ukażą się między innymi mgławice planetarne oraz gromady otwarte.

Teleskop Celestron

Teleskop Celestron AstroMaster Constellation 130 EQ

Zaawansowany teleskop soczewkowy o aperturze wynoszącej 130 mm, który wychwytuje nawet do 325 razy więcej światła niż ludzkie oko. Jego niewątpliwym atutem jest duża mobilność – przy wzmocnieniu konstrukcji udało się zachować niewysoką wagę. Stalowy statyw gwarantuje stabilność konstrukcji, a montaż paralaktyczny umożliwia wygodne śledzenie poruszających się obiektów.

Sprawdź Teleskop Celestron Perceptor Travel 50 mm

Teleskop Sky Watcher Dobson 8

Teleskop Sky Watcher Dobson 8'' Pyrex

Wysokiej jakości teleskop zwierciadlany o zaawansowanych parametrach optycznych. Apertura o średnicy aż 203 mm umożliwia obserwację odległych obiektów, na przykład gwiazd Katalogu Messiera. Solidny montaż Dobsona, na którym umieszczono Tubus, zapewnia idealną stabilność podczas obserwacji, a także pozwala na poruszanie teleskopem w górę i w dół.

Sprawdź Teleskop Celestron Perceptor Travel 50 mm

Wybierz teleskop idealny dla Ciebie i odkrywaj piękno wiosennego nieba. Sprawdź wszystkie teleskopy w sklepie combat.pl