operacja weekend okazji w combat

Baczność! W najbliższy weekend 7-8 marca 2020 rozpoczynamy kampanię złożoną z cyklicznych operacji pod kryptonimem „Weekend okazji”. W ciągu dwóch dni możecie nabyć sześć produktów w atrakcyjnych cenach — i tak w każdy weekend. Pula przecenionych ofert będzie się oczywiście zmieniać, więc nie przegapcie okazji. A tymczasem zrobimy przegląd zawartości pierwszej operacji. Spocznij.

Piła składana Alpina Sport ODL Saw

Piła składana Alpina Sport ODL Saw

Jeśli „przerąbane” nie należy do pakietu Waszych ulubionych słów, to może warto postawić na „przepiłowane”? Eleganckie, lekkie i kompaktowe narzędzie, jakim jest piła składana Alpina Sport ODL Saw ma mocne podstawy, by stać się ambasadorem takiej zmiany. Jej 21-centymetrowe ostrze przegryza się bez trudu przez drewno, ma skuteczną blokadę i ergonomiczną rękojeść, a całość waży jedynie 272 gramy — czyli połowę tego, co najlżejsza sensowna siekiera.


Maczeta Gerber Gear Bear Grylls Compact Parang

Maczeta Gerber Gear Bear Grylls Compact Parang

Niektórym Filipiny kojarzą się z pewną przypadłością okołochorobową, my natomiast preferujemy inny towar eksportowy tego regionu: parang. Ta hybryda noża i maczety łączy w sobie zalety obu narzędzi: pokroi zarówno cebulę do gulaszu, jak i okoliczne krzaki. Poradzi sobie też (w ograniczonym zakresie) z rąbaniem drewna. Po co nosić dwa narzędzia, skoro można jedno? Wykonana ze stali węglowej 1055, waży 385 gramów wraz z dołączonym w zestawie pokrowcem.


Latarka Walther PRO UV5

Latarka Walther PRO UV5

Pora na coś dla poszukiwaczy prawdy, fałszu i bursztynu. Latarka Walther PRO UV5, bo o niej mowa, świeci na czarno (ang. blacklight), a konkretnie ultrafioletowo. Przy jej pomocy możecie sprawdzić autentyczność banknotów czy dokumentów, poszukać w otoczeniu śladów biologicznych (na własne ryzyko) lub bursztynów właśnie. Sprawdzi się także na imprezie jako przyrząd namierzający osoby z najbielszym uśmiechem. Zasilana bateriami AAA, CR123 lub ogniwami ICR18650. Zasięg świecenia: do 28 metrów.


Nóż składany Walther Gentleman Folder Titanium

Nóż składany Walther Gentleman Folder Titanium

Wracamy na ostry tor, ale tym razem w kieszonkowym wydaniu — oto Walther Gentleman Folder Titanium. Elegancki nóż składany z tytanowymi okładzinami waży jedynie 39 gramów, więc bez obaw możecie wrzucić go do kieszeni marynarki bez obaw o jej zdefasonowanie. Składana głownia wykonana jest z solidnej stali D2. Blokada slipjoint sprawia, że nóż jest pozbawiony jakichkolwiek „bandyckich” cech, a jedynie pełen dystyngowanej nonszalancji.


Nóż składany Cold Steel Recon 1

Nóż składany Cold Steel Recon 1

Niczym mroczne alter-ego, nóż składany Cold Steel Recon 1 stanowi niemal przeciwieństwo eleganckiego Walthera. Czarny, o militarnym zacięciu, z blokadą Tri-Ad Lock i głownią ze wysokojakościowej stali nierdzewnej S35VN, Recon lepiej sprawdza się tam, gdzie kolor używanych rękawiczek nie jest biały. Trwałe okładziny z G10 oraz teflonowe pokrycie ostrza sprawiają, że przetrwacie z nim niejedną kabałę.


Nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic L z krzesiwem oraz etui

Nóz Victorinox Master Mic L z krzesiwem oraz etui

Stawkę zamyka szwajcarski nie-scyzoryk — nóż z głownią stałą Victorinox Master Mic L. Z tym modelem nie jest wstyd pokazać się w lesie czy na biwaku. Konstrukcja Full-tang z okładzinami z efektownej micarty i czerwonymi przekładkami, głownia drop point ze szlifem Scandi, jimping na grzbiecie, wystający spod okładek zbijak do szyb, ergonomiczne profilowanie rękojeści… Mało? To jeszcze w komplecie kydexowa pochwa i krzesiwo. Witaj przygodo!


Oto oni: sześciu wspaniałych, ich sześcioro, kucharek sześć. Przez dwa dni macie okazję wejść w ich posiadanie w okazyjnej cenie, więc oczy na cel i do ataku. A jeśli aktualna oferta nie trafia w gust, wystarczy poczekać do kolejnego weekendu. Bęben maszyny losującej zdecydowanie nie jest pusty. Udanych łowów!

Sprawdź status aktualnej operacji „Weekend okazji” w combat

Wstecz Następne
Wstecz Następne