Majowa wyprzedaż w combat

Za nami początek maja kojarzony od pewnego czasu z dłuższym weekendem, grillowaniem i wypadami za miasto połączonymi z szeroko pojętą rekreacją. Tegoroczna edycja tej imprezy nie należała do najbardziej udanych pod względem czasu trwania, pogody oraz sytuacji w kraju i na świecie. Jednak mimo to narobiła ochoty na „więcej i bardziej”, toteż odpalamy promocję na sprzęt biwakowy, który uświetni przyszłe wypady na łono natury. Poniżej prezentujemy kilka wybranych pozycji objętych promocją.


Nóż składany Gerber Gear Evo Jr. + latarka Gerber Gear Tempo

Nóż składany Gerber Gear Evo Jr. + latarka Gerber Gear Tempo

Na początek coś wszechstronnego i przydatnego na co dzień: zestaw Gerber Gear, w skład którego wchodzi nóż składany Evo Jr. oraz latarka Tempo. Niewielki, lekki nożyk ma konstrukcję typu flipper, co pozwala błyskawicznie otworzyć go jedną ręką, nawet w rękawicach. Okładziny z ażurowego aluminium są trwałe i lekkie, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o rozerwanie kieszeni. Latarka również należy do wagi lekkiej, a swoim rozmiarem zachęca do wykorzystania jako brelok do kluczy. Koniec z niezręczną ciszą po słowach „Synek, weź mi tu poświeć na ten wężyk!”.

Zestaw Gerber Evo Jr + Tempo


Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black

Dni niby coraz cieplejsze, ale jednak nocami zimno lubi zakraść się w najmniej oczekiwane miejsca. Rozpalając ognisko na polu biwakowym lub piecyk w swojej górskiej chacie potrzebujesz paliwa, które najczęściej występuje w wersji tylko częściowo przygotowanej. Mowa o drewnie, które należy porąbać. Ponieważ dźwiganie na wycieczce 2-kilowego topora nie brzmi jak dobry pomysł, lepiej przytroczyć do bagażu lub wrzucić do bagażnika niewielką siekierkę Fiskars Solid w rozmiarze S. Pomoże Ci ona sprawnie przygotować opał na doraźne potrzeby. Całość waży jedyne 640 gramów, więc zapomnij o rąbaniu 200-letnich dębów, ale pomniejsze drzewa problemu stanowić nie powinny.

Siekiera rozłupująca Fiskars Solid S Black


Gerber Gear Pursuit Hunting Kit

Zestaw myśliwski Gerber Gear Pursuit Hunting Kit

Dla prawdziwych pogromców krzaków i zwierzyny Gerber Gear przygotował zestaw 3w1 w postaci maczety typu kukri, składanej piły oraz noża ze stałą głownią. Taki komplet pozwala sprawnie poruszać się w gęstej roślinności, walczyć, budować schronienie, oprawiać upolowane zwierzęta, przygotowywać prymitywne narzędzia, rąbać drewno i wiele innych. Solidne materiały, kompaktowe rozmiary i niewielka waga sprawiają, że zarówno całość, jak i pojedyncze elementy zestawu przydadzą się w ekwipunku każdego amatora polowań, bushcraftu czy survivalu.

Zestaw myśliwski Gerber Gear Pursuit Hunting Kit


Te i wiele innych propozycji możecie nabyć w cenach niższych nawet o 64% do 17 maja lub wcześniejszego wyczerpania zapasów. A gdy tylko nadarzy się okazja do wypadu w chaszcze — będziecie przygotowani. My już ostrzymy zęby (i noże) na konkretne zdzieranie podeszw, czego i Wam życzymy. Udanych wypraw!

Sprawdź majową wyprzedaż w combat