poznaj bestsellery 2019

Rok 2019 już za nami, wkraczamy w kolejne 12 miesięcy zmagań z codziennością i weekendami. Ponieważ ten okres sprzyja podsumowaniom, my również postanowiliśmy podzielić się czymś w tym rodzaju. Konkretnie mowa o produktach najchętniej kupowanych w ubiegłym roku. Dla tych, którzy zastanawiają się nad wyborem czegoś dla siebie, może stanowić to inspirację. Poniżej przedstawiamy kilka pozycji z naszej oferty, które zdobyły Wasze serca i kabury.

Lornetka Delta Optical Voyager II 10x50 WA

lornetka delta optical voyager ii 10x50 wa

Coś dla ciekawych świata i introwertyków wolących obserwować wydarzenia z dystansu. Nie trzeba do tego teleskopu Hubble’a, wystarczy lornetka Delta Optical Voyager II z 10-krotnym powiększeniem. Dzięki obiektywowi o średnicy 50 mm widziany przez nią obraz jest jasny, także o świcie i zmierzchu. Solidna metalowo-polimerowa obudowa, gumowane antypoślizgowe wstawki, regulacja rozstawu i ostrości oraz dobrej klasy optyka, a to wszystko w atrakcyjnej cenie — czego chcieć więcej?


Rewolwer RAM T4E HDR 50 .50

rewolwer ram umarex t4e hdr 50

Znudzonym małokalibrowymi wiatrówkami przypadł do gustu ten zasilany CO2 potwór kalibru 0.50 cala. Sam wygląd budzi respekt, a przy okazji można się tym całkiem skutecznie bronić. Umarex RAM T4E HDR 50 strzela kulami gumowymi lub wypełnionymi gazem pieprzowym. Dobrze sprawdza się nie tylko jako narzędzie do samoobrony, ale także w strzelaniach tarczowych. Magazynek bębnowy mieści 6 kul. Na dwóch szynach montażowych można zamontować kolimator, celownik laserowy lub latarkę. Nie wymaga pozwolenia.


Multitool Gerber Gear Suspension + nóż Gerber EAB Lite

multitool gerber suspension noz eab lite

W komplecie raźniej i bardziej opłacalnie — jeden blister mieści bardzo przyzwoity multitool Gerber Suspension i nożyk EAB Lite. Ten pierwszy wyposażono w 12 praktycznych narzędzi: kombinerki z przecinakiem do drutu, dwa śrubokręty, piłę, nożyczki, dwa noże oraz otwieracze do konserw i butelek. Zaopatrzony w klips nożyk EAB o wymiennych ostrzach ma wielkość breloka i będzie niezastąpiony w otwieraniu paczek, np. z combat ;)


Te i kilkanaście innych bestsellerów będą dostępne w obniżonej cenie do końca stycznia. Warto zerknąć — a nóż, pistolet coś w oko wpadnie i się spodoba.

Sprawdź bestsellery 2019 w combat