Nie zwalniamy tempa i od początku roku działamy pełną parą. Efekty widać między innymi w naszej ofercie, która znowu urosła. W ciągu ostatnich tygodni dołączyło do niej pięć nowych, znanych miłośnikom outdooru czy ASG marek. Sprawdź więc, czyje produkty znajdziesz od teraz w combat.

skrzynia militarna z zaopatrzeniem, na niej logotyp combat zielonymi literami

skrzynka z zaopatrzeniem, na niej napis stanley, przed nią termosy

Stanley

Zaczynamy mocnym akcentem. Dosłownie. Bo to właśnie William Stanley Jr – twórca marki Stanley – w 1913 r. wyprodukował pierwszy w pełni stalowy termos. Reszta to już historia. Innowacyjne podejście, troska o środowisko i gromadzone latami doświadczenie umocniły pozycję firmy na rynku. Jej znakami rozpoznawczymi stały się:

  • wyjątkowa trwałość produktów (termosy Stanley kupuje się na lata),
  • doskonałe właściwości izolacyjne (wybrane modele utrzymują temperaturę zawartości przez kilkanaście godzin),
  • charakterystyczny, minimalistyczny design.

Sprawdź produkty marki Stanley w combat


skrzynia z zaopatrzeniem, na niej napis Ka-Bar, przed nią dwa noże

Ka-Bar

Historie, w których marka przyjmuje nazwę jednego ze swoich produktów, nie zdarzają się często. A tak właśnie było w przypadku Ka-Bar. Ta znana wcześniej jako Union Cutlery Company firma zasłynęła projektem noża bojowego dla Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Sprzęt wszedł do użytku w 1942 i zyskał tak wielkie uznanie, że kilka lat później Union Cutlery Company zmieniło nazwę na Ka-Bar Cutlery. Dzisiaj produkty Ka-Bar wyróżniają się świetnymi właściwościami użytkowymi i wysokiej jakości materiałami. To sprzęt, który będzie towarzyszył Ci w wielu wyprawach.

Sprawdź produkty marki Ka-Bar w combat


skrzynia z zaopatrzeniem, na niej napis Arma

Arma Tech

Marek o podobnej czy zbliżonej nazwie jest sporo. Ale miłośnicy ASG doskonale wiedzą, o kogo chodzi. Arma Tech z Hong Kongu to producent wysokiej klasy akcesoriów do tuningowania i modernizowana broni ASG. Obecnie w naszej ofercie znajdziesz akumulatory Arma Tech, jednak już niebawem pojawi się więcej propozycji.

Sprawdź produkty marki Arma Tech w combat


skrzynia z zaopatrzeniem, na niej napis ASG

Action Sport Games

Action Sport Games to ceniony producent pistoletów i karabinów ASG, a także oporządzenia taktycznego i akcesoriów do broni. Najlepszym dowodem mocnej pozycji tej marki są licencje na tworzenie replik otrzymane między innymi od takich firm, jak: Sako, Zastava Arms, Eagle Arms czy Dan Wesson. Na razie oferujemy akumulatory i ładowarki Action Sport Games, ale wkrótce poszerzymy ofertę.

Sprawdź produkty marki Action Sport Games w combat


skrzynia z zaopatrzeniem, na niej napis Bolle

Bolle Safety

Ponad 15 milionów wyspecjalizowanych pracowników korzysta dzisiaj ze sprzętu i akcesoriów ochronnych angielskiej marki Bolle Safety. To podstawowe wyposażenie na placach budów, w stoczniach, szpitalach czy laboratoriach. Wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo. Ale marka ma w swojej ofercie także produkty dla służb mundurowych i zawodników ASG. Ponad sto lat doświadczenia i obecność w różnych branżach mówią same za siebie. Zdecydowanie jest to sprzęt godny uwagi.

Sprawdź produkty marki Bolle Safety w combat


W tym wpisie to już wszystko. Podwijamy rękawy i bierzemy się do roboty, żeby rozbudowywać portfolio producentów i dołączać do oferty następne marki. Już niebawem powiadomimy o kolejnych nowościach. Stay tuned.