combat promocja 2020

Tak jakoś wyszło, że obecny rok ma numerek porządkowy 2020. To aż się prosi o jakąś akcję promocyjną. Kombinowaliśmy dniami i nocami, mnożyliśmy, dodawaliśmy, podnosiliśmy do kwadratu, ale zawsze wychodziły jakieś nudne bzdury. W końcu postąpiliśmy jak na combat przystało i przerąbaliśmy datę na pół. Tak oto powstała promocja 20/20, czyli 20 produktów z rabatem 20%. Poniżej kilka ciekawszych szpejów objętych zniżką.

Pistolet Airsoft Beretta M92 FS 6 mm ASG CO2

pistolet asg beretta m92 fs

Takie Beretty to nie są żadne jaja. Zasilana CO2 replika włoskiej legendy — pistoletu Beretta M92 — miota plastikowymi kulkami kalibru 6 mm. Doskonała jako podręczne uzbrojenie podczas rozgrywek ASG. Spust działający w trybie DAO oraz bezpiecznik nastawny zapobiegają oddaniu przypadkowego strzału. Niska waga, ryflowana rękojeść i otwarte przyrządy celownicze sprawiają, że obsługa jest prosta, komfortowa i intuicyjna.


Latarka Walther PRO PL70 La Chasse

latarka walther pro pl70 la chasse

Niedawno światełko leciało do nieba, a z latarki Walther PRO PL70 La Chasse pomknie tam, gdzie zechcesz. Pomarańczowa obudowa z lotniczego aluminium, dioda Cree XM-L2 o mocy 935 lumenów, regulacja skupienia wiązki i uniwersalny system zasilania (AAA, CR123, ICR18650) to główne zalety tego modelu. Ponadto wyposażono go w regulację natężenia światła 10-100%, tryb stroboskopowy i antypoślizgowy uchwyt. Całość waży jedynie 171 gramów.


Multitool Walther Multitac Military MTK PRO

multitool walther multitac mtk pro

To nóż! To scyzoryk! Też, ale przede wszystkim to multitool Walther Multitac MTK PRO. W kompaktowej obudowie zmieściło się pełnowymiarowe ostrze z nierdzewnej stali Sandvik 12C27 blokowane przez liner-lock. Wspierają je składane kombinerki, nożyczki, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski, nóż do pasów, klucz do nakrętek motylkowych, zbijak do szyb i zestaw 9 bitów. Krótko mówiąc — to dobry kompan na każdą okazję.


Karabinek Airsoft Heckler & Koch HK416 CQB 6 mm AEG

karabinek asg heckler & koch hk416 qcb aeg

Do powyższych elementów wyposażenia antyterrorysty brakuje broni długiej. Nasza propozycja to replika ASG karabinka szturmowego Heckler & Koch HK416 CQB z napędem elektrycznym. Wierne odwzorowanie oryginału obejmuje poczwórną szynę montażową RIS na akcesoria i celowniki, teleskopową kolbę, obsługę magazynków w standardzie STANAG, bezpiecznik nastawny z selektorem trybu ognia (single/auto) oraz metalowe przyrządy celownicze i spust. Karabinek strzela kulkami 6 mm z prędkością około 240 FPS. W kolbie można montować różne rodzaje podłużnych baterii, co zwiększa opcje tuningu.


Te i 16 innych produktów możecie przechwycić z 20-procentowym rabatem do 31 stycznia 2020. Czas start. Przy okazji warto zapoznać się także z zeszłorocznymi bestsellerami. Miłego buszowania!

Sprawdź promocję 20/20 w combat