3M Peltor i Maxim Ballistic w combat

O tym, jak ważne jest przestrzeganie przepisów BHP, mówił pierwszy polski superbohater As. Tyczy się to nie tylko kolei, ale także strzelnic, gdzie wymagane jest korzystanie z ochronników słuchu i okularów balistycznych. Tym, którzy dopiero chcą się w takie środki ochrony zaopatrzyć lub ulepszyć obecnie posiadany zestaw, proponujemy świeże w naszej ofercie produkty 3M z serii Peltor i Maxim Ballistic. Rzućmy okiem na kilka z nich.


Ochronnik słuchu 3M PELTOR SportTac

Ochronnik słuchu 3M PELTOR SportTac

Zaawansowana ochrona słuchu z systemem aktywnego tłumienia dźwięków otoczenia lub dostosowania ich natężenia do swoich preferencji. Niezależnie od tego impulsowe uderzenia hałasu są skutecznie eliminowane, przez co słuch użytkownika nie jest zagrożony. Dodatkowa zaleta to możliwość podłączenia odtwarzacza muzycznego, aby trenować rytmikę lub po prostu posłuchać wiadomości czy muzyki.

Ochronnik słuchu 3M PELTOR SportTac


Ochronnik słuchu 3M PELTOR KID

Ochronnik słuchu 3M PELTOR KID

Często chęć zaszczepienia dziecku jakiejś pasji wiąże się z jego obecnością w miejscach, gdzie hałas przekracza normy przewidziane dla dzieci. Czy to rekonstrukcje historyczne, koncerty czy wizyty na strzelnicy, ochronę słuchu najmłodszych zapewnią ochronniki Peltor Kid. Żywe kolory, rozmiar dopasowany do dziecięcych głów, wygodne muszle, skuteczne wygłuszanie, niska waga — wszystko czego trzeba.

Ochronnik słuchu 3M PELTOR KID


Okulary strzeleckie 3M Maxim Ballistic

Okulary strzeleckie 3M Maxim Ballistic

Gdzie z kałacha rąbią, tam łuski lecą. A zdecydowanie najgorsze miejsce, w które można oberwać rozgrzanym mosiądzem, to oko. Podobnie sprawa ma się w przypadku rozgrywek ASG. Te i wiele innych potencjalnie niebezpiecznych dla wzroku czynników można wyeliminować stosując okulary balistyczne. Nie ma co się sugerować nazwą, sprawdzą się równie dobrze w warsztacie podczas obsługi elektronarzędzi. Niedrogie, solidne, lekkie, a można się pokusić nawet o stwierdzenie „stylowe” (zależnie od gustu i stylu).

Okulary strzeleckie 3M Maxim Ballistic


Te i kilka innych środków ochrony osobistej sygnowanych znaczkiem 3M znajdziecie teraz w ofercie combat. Jakość tej marki nie podlega wątpliwościom, o czym świadczą zarówno pozytywne opinie, jak i obecność niemal w każdym miejscu, gdzie ceni się profesjonalizm. Dołącz do grona zadowolonych posiadaczy sprzętu 3M.

Sprawdź produkty 3M oraz Peltor w ofercie combat

Odłóż odkładanie! Skorzystaj z szybkich rat Inbank