noworoczna wyprzedaż w combat

Święta, święta i po świętach, jak mawiał klasyk. Jeśli towar spod choinki nie spełnił oczekiwań, warto skorzystać z przygotowanej przez nas wyprzedaży i przytulić jakieś atrakcyjne gadżety w cenach niższych nawet o 70%. Akcja startuje 25 grudnia 2019 roku o 10 rano i potrwa aż do 5 stycznia 2020. Co jest do złowienia? Oto kilka co ciekawszych propozycji.

Scyzoryk Victorinox RangerWood 55 130 mm Orzech

Victorinox RangerWood 55

Marki Victorinox nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdy kojarzy czerwone, wypełnione funkcjami maleństwa, ale nie każdemu ten styl musi się podobać. Rozmiar zresztą też. Dlatego właśnie powstał ten przyjemniaczek. Długi na 130 mm, z blokowanym, gładkim ostrzem i oprawiony w wykonane z lakierowanego orzecha profilowane okładki. Design tego scyzoryka został doceniony nagrodą Red Dot Award. Dodatkowe narzędzia to kółko do kluczy, otwieracz do puszek, śrubokręty 3 i 5 mm, otwieracz do kapsli, przyrząd do zdejmowania izolacji, piła do drewna, rozwiertak i szydło wraz z korkociągiem.


Pistolet gazowy Geisler Defence GD17

Geisler Defence GD17

Ten inspirowany pistoletami Glock miotacz gazu kryje w sobie kilka ciekawych rozwiązań. Umieszczony w rękojeści magazynek mieści zapasowy pojemnik z gazem. Strumień gazu pieprzowego to chmura w kształcie stożka o zasięgu 4 do 5 metrów, co zwiększa szansę trafienia w okolice twarzy napastnika. Przed przypadkowym wypuszczeniem gazu chroni bezpiecznik skrzydełkowy. Kartridże gazowe mają pojemność 18 ml i pozwalają na oddanie do 12 „strzałów”. Ta liczba może ulec zmianie w związku z długością trzymania naciśniętego spustu. Zestaw zawiera 3 zbiorniki, z czego jeden to wkład treningowy napełniony wodą.


Karabinek Airsoft Oberland Arms OA-15 M4 Czarny 6 mm AEG

Oberland Arms OA-15 M4

Tak jak uzbrojenie bloku wschodniego kojarzy się z kałachami, tak na hasło USA jednym z pierwszych skojarzeń jest seria M. Model M4 to jeden z czołowych przedstawicieli tej rodziny. Replika Oberland Arms wykonana została ze stopu aluminium uzupełnionego elementami polimerowymi. Bardzo dokładne odwzorowanie szczegółów, napęd elektryczny, szyna montażowa na celownik, regulowana kolba, magazynek na 90 kulek kalibru 6 mm, system Hop Up… To po prostu pełnoprawny karabinek airsoftowy. W tej cenie — bezkonkurencyjny.


Chusta wielofunkcyjna Combat bezszwowa, czarna

Chusta wielofunkcyjna Combat

Chusta wielofunkcyjna, zwana też szalokominiarką, to dodatek do ubioru tak niesamowicie praktyczny, że aż zadziwia jego niska popularność. Sposobów noszenia jest kilkanaście, a bezszwowy materiał z certyfikatem Oeko-Tex 100 w rozmiarze 25 x 50 cm i gramaturą 130 g/m2 sprawia, że chusta sprawdzi się w każdych warunkach. No i najważniejsze: logo sklepu combat, które powinno w końcu zadowolić wszystkich naszych fanów.


To tylko wycinek całej oferty, wszystkie produkty objęte promocją znajdziecie pod tym adresem. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie lub bliskiej osoby. Pozostaje nam tylko życzyć Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Trzymajcie się!