Wyprawa do lasu nocą to nie lada wyzwanie, ale i wielka przygoda. Co, jeśli jest to Twoja praca lub pełnoprawna pasja, a nie tylko jednorazowy wypad? Wtedy warto sięgnąć po wyposażenie, które ułatwia poruszanie się w nocy. Tutaj z pomocą przyjdzie wprowadzana właśnie do oferty combat.pl marka TopHunt.

TopHunt combat.pl

Nocne wyzwania TopHunt!

TopHunt to marka stworzona z rozmysłem i pasją dla wszystkiego, co outdoorowe. Produkty wysokiej jakości, wykonane z solidnych materiałów, ułatwiających użytkowanie i zapewniających wytrzymałość w różnych warunkach atmosferycznych oraz trwałość w czasie aktywnej eksploatacji. TopHunt to marka dla najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesne podzespoły, innowacyjne rozwiązania i dopracowane na najwyższym poziomie oprogramowanie zapewniają, że produkty marki TopHunt plasują się na szczycie najlepszych na rynku, w swojej kategorii cenowej.

Noktowizja dla każdego

TopHunt NVI-480

TopHunt NVI-480

Coś, co niedawno wydawało się być zarezerwowanym dla żołnierzy jednostek specjalnych, trafiło już pod strzechy. Teraz każdy może wyskoczyć w teren w ciemną noc bez obaw o powybijanie sobie wszystkich zębów. Do takich właśnie zadań marka TopHunt przygotowała noktowizor TopHunt NVI-480. Urządzenie posiada klasę odporności IPX4, a jego dodatkową zaletą jest możliwość nagrywania obserwowanego obrazu w rozdzielczości 640 x 480 p 30kl./s lub robienia zdjęć 2592 x 1944. Urządzenie zasilane jest przy pomocy znajdującego się w zestawie akumulatorka, ale z łatwością przedłużymy jego czas pracy przy pomocy zwykłego powerbanka. Bardzo atrakcyjna cena sprawia, że urządzenie NVI-480 doskonale sprawdzi się dla początkujących nocnych eksploratorów lasu

noktowizor TopHunt NV-900

TopHunt NV-900

Dla bardziej wymagających użytkowników profesjonalnych firma przygotowała urządzenie TopHunt NV-900. W przeciwieństwie do wersji 480 mamy tutaj dwa okulary co znacząco poprawia komfort obserwacji. Filmy nagrywane są w wyższej rozdzielczości, bo wynoszącej 1280 x 720 i 30 kl./s, a dodatkową zaletą NV-900 jest nagrywanie dźwięków. Urządzenie wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 2592 x 1944. Na nagranych filmach i wykonanych zdjęciach istnieje możliwość ręcznego dodania współrzędnych geograficznych. Jest to szczególnie przydatna funkcja w przypadku, gdy użytkownik jest np. myśliwym, leśnikiem, czy funkcjonariuszem Straży Granicznej. Do zasilania wykorzystywane jest 4 bądź 8 sztuk akumulatorów lub baterii AA, a dodatkowo w każdej chwili możemy podładować urządzenie z powerbanka.

Złapani na TopHunt

HC-800A

TopHunt HC-800A

Poza noktowizorami, w ofercie nie zabrakło również fotopułapek firmy TopHunt. Dzięki nim nagrywanie zwierząt grasujących po naszej posiadłości lub pilnowanie obiektu przestanie być wyzwaniem. W urządzeniu HC-800A czujnik typu PIR ma zasięg do 25 metrów i kąt detekcji wynoszący ok. 120 stopni. Po wykryciu ruchu urządzenie wykonuje zdjęcia w rozdzielczości do 4608 x 3456 px i nagrywa filmy w jakości 1440 x 1080 p 15kl./s. Dodatkowo wykonane zdjęcia i filmy zapisują się od razu na karcie pamięci microSD o pojemności do 32 GB.

TopHunt HC300M GSM

TopHunt HC300M GSM

Z kolei TopHunt HC300M GSM dzięki wbudowanej antenie GSM dużego zasięgu działającej w pasmach 850/900/1800/1900MHz obsługuje wszystkich polskich operatorów telefonicznych. Po zainstalowaniu karty SIM natychmiast po wykryciu ruchu urządzenie wyśle na ustalony nr komórkowy lub adres e-mail wiadomość z wykonaną fotografią. Zdjęcia i filmy uchwycone przez HC300M GSM zapisują się od razu na karcie pamięci microSD o pojemności do 32 GB.


Jeśli zainteresowały Cię produkty TopHunt, to szukaj ich na stronach combat.pl i ruszaj śmiało w teren. Noc czeka!