Ustrzel dwie okazje na combat.pl. Do 25 października wybrane produkty kupisz u nas taniej nawet do 61%, a dodatkowo skorzystasz z darmowej dostawy. W promocji znalazły się m.in. wiatrówki, pistolety, noże, gazy pieprzowe, lornetki oraz narzędzia. Sprawdź szczegóły.

Ustrzel okazję combat

Solidny i użyteczny

Wytrzymała konstrukcja, nowoczesny design i militarny styl to cechy noża składanego Walther Multitac Military Black TFK 3, który przyda się każdemu miłośnikowi wojskowości i survivalu. Ale nie tylko, bo ma on uniwersalne zastosowanie i sprawdza się w różnych sytuacjach, a to dzięki nowoczesnemu ostrzu typu combo. Podzielona na dwie części krawędź tnąca (gładka i ząbkowana) sprawia, że nóż nie tylko przebija i nacina, ale też na przykład potrafi ciąć włókniste materiały.

Co ważne, głownia została wykonana ze stali 440C, która umożliwia długie zachowanie ostrości. Z kolei rękojeść z polimeru ma właściwości antypoślizgowe. Nóż jest rozkładany, więc docenisz także system Liner lock, który zabezpiecza ostrze przed nieoczekiwanym złożeniem w trakcie pracy.

Praktyczny i wytrzymały

W promocji znalazł się również multitool Walther MTK 2. Jeśli majsterkujesz w domu albo lubisz długie wyprawy, będzie on niezastąpioną pomocą w wielu sytuacjach. Na użyteczność multitoola wpływają bowiem liczne elementy, które się w nim znalazły, m.in. szczypce, ostrze z powierzchnią gładką i ząbkowaną, otwieracz do butelek i puszek, pilnik oraz śrubokręt z wymiennymi końcówkami.

Wielozadaniowość to jednak nie wszystko, liczy się również konstrukcja narzędzia, która wpływa na komfort użytkowania. A ten jest duży, bo multitool trzyma się w ręce wygodnie dzięki profilowanej rękojeści. Z kolei polimerowa obudowa oraz głownia odporna na rdzę sprawiają, że jest on wyjątkowo wytrzymały i niepodatny na warunki atmosferyczne.

Poręczna i uniwersalna

Każde ostrze, nawet najlepsze, kiedyś się stępi. Żeby zachować sprawność działania noża, warto mieć pod ręką ostrzałkę Walther CKS. Jej poręczne kształty, niewielki rozmiar oraz wagę docenią zwłaszcza miłośnicy survivalowych podróży, ale przyda się ona również w domu. Kompaktowość to tylko jedna z wielu zalet ostrzałki. Kolejną jest jej specjalna konstrukcja, która pozwala ostrzyć pod dwoma różnymi kątami nachylenia (17 i 25 stopni), dzięki czemu narzędzie sprawdzi się zarówno w przypadku noży kuchennych, jak i myśliwskich.

Sprawdź produkty z rabatami do 61% i skorzystaj z darmowej dostawy.