Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E .43

2.4760
001000631

Sądzisz, że gaz pieprzowy nie zapewni Ci wystarczającej ochrony ? Nie czekaj i już dziś wypróbuj pistolet obronny Walther PPQ M2 T4E. Dzięki idealnemu odwzorowaniu prawdziwej broni, będziesz mógł rozpocząć realistyczny trening lub chronić siebie i najbliższych w sytuacji zagrożenia.

  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Marka: Walther
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 180.00
  • Ilość strzałów z jedn zas: 40.00
  • Przyrządy celownicze: Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 699,00 zł Regular Price 799,00 zł
pistolet

Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E .43

Przedstawiamy jeden z najlepszych dostępnych na rynku pistoletów do samoobrony. Pistolet RAM Walther M2 T4E w kalibrze 10,92 (.43 cala) na kule gumowe to efekt pracy niemieckich inżynierów z firmy Umarex. Jeśli cenisz sobie swoje zdrowie i życie oraz Twoich najbliższych powinieneś zadbać o odpowiednią ochronę. Aby móc odpowiednio szybko zareagować wyposaż się w specjalny pistolet od obrony przed potencjalnym napastnikiem. 

Prezentowany pistolet RAM jest bronią dostępną całkowicie bez zezwolenia. broń wykonano z najwyższej jakości polimeru ABS oraz elementów metalowych. Przystosowano ją również do strzelania różnymi rodzajami kul w kalibrze .43 cala - od gumowych, polimerowych, proszkowych po zawierające gaz pieprzowy. 

Sprawdź, jak Walther PPQ M2 T4E wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Broń do ochrony rewiru domowego oraz mienia osobistego

Bezpieczeństwo Twoje oraz najbliższych to najwyższe dobro, o które powinieneś zadbać. Sytuacje sprzyjające napaści mogą zdarzyć się w każdym miejscu - czy to parkowych alejkach, na ulicy, w trakcie wypoczynku czy nawet na terenie Twojego domu. Dzięki pistoletowi RAM Walther PPQ M2 T4E możesz uchronić się przed negatywnymi skutkami takiego ataku.

Konstrukcja opisywanego modelu pozwala na strzelanie kulami gumowymi, proszkowymi oraz polimerowymi zawierającymi środek drażniący błony śluzowe. Co więcej, realistyczny wygląd broni działa odstraszająco na napastnika, co może zniechęcić go do dalszego ataku. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Ergonomiczna konstrukcja

Walther RAM PPQ M2 T4E w kalibrze 10,92 mm to skuteczna i wytrzymała konstrukcja. Polimerowy szkielet został tak ukształtowany, aby być bardzo wygodnym zarówno dla osób o małych, jak i dużych dłoniach. Chropowata faktura chwytu zapobiega się wyślizgnięciu broni gdy Twoje ręce będą zamoczone. Identycznie jak w palnym pierwowzorze, broń ma zamek wykonany całkowicie z metalu. Dodatkowo wszelkie manipulatory oraz sposób obsługi broni jest identyczny jak w palnym pierwowzorze.

Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kaliber .43 cala

ikona

System spustowy oraz Blow-Back

W pistolecie RAM Walther PPQ M2 T4E zastosowano spust typu Single Action. Oznacza to, że posiada on krótką drogę do momentu pełnego ściągnięcia i padnięcia strzału. Po tej czynności broń automatycznie przeładuje się ponownie. Co więcej, odrzut zamka w systemie Blow-Back zwiększa realizm strzelania z broni. Pozwala to na szybkie opróżnienie magazynka z kulek. 

Zasilanie broni odbywa się z 12 gramowej kapsuły CO2 o wadze 12 gramów. Jest ona umieszczona wewnątrz magazynka. Siła gazu rozpędza kulę do prędkości 105 m/s. 

Człowiek w garniturze z bronią

Bezpieczeństwo i przyrządy celownicze

Pistolet PPQ M2 wyposażono w bezpiecznik spustowy, zwiększający bezpieczeństwo obsługi broni. Zapobiega on przypadkowemu wystrzałowi w razi upadku broni. Celne strzały zapewnią Ci zainstalowane mechaniczne przyrządy celownicze. Nieregulowana muszka oraz regulowana szczerbinka wyposażono w kontrastujące punkty ułatwiające celowanie.

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2 T4E
ikona

Szyna akcesoryjna pistoletu Wallther PPQ M2 T4E kal. 10,92 mm

W omawianym modelu zainstalowano nowoczesny rodzaj szyny akcesoryjnej w standardzie 22 mm. Jest ona zintegrowana z korpusem i znajduje się tuż pod lufą. Dzięki niej ułatwisz sobie strzelanie, mocując dodatkowy osprzęt w postaci celownika laserowego lub latarki. 

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2 szyna ris

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Kod producenta 2.4760
Marka Walther
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 180.00
Ilość strzałów z jedn zas 40.00
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Przeładowanie Półautomatyczne
Rodzaj amunicji Kule .43 cale
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 105.00
Waga [g] 850.00
Bezpiecznik Automatyczny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy Single Action
Kaliber [cal] .43 cale
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Szyna akcesoryjna Tak
EAN 4000844620842
Pojemność magazynka [szt.] 8.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E .43