Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E .43 + ZESTAW CO2 Kule 20 szt

2.4760.SET
001001349

Rozpocznij realistyczny trening strzelecki z pistoletem obronnym Walther PPQ M2 T4E. Tylko teraz w zestawie otrzymasz kule gumowe w kalibrze .43 cala oraz kapsuły CO2. Dzięki nim będziesz mógł podnosić swoje umiejętności zaraz po wyjęciu broni z opakowania.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 180.00
  • Marka: Walther
  • Szyna akcesoryjna: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
829,99 zł
pistolet

Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kaliber .43 cala
Realistyczna broń RAM

Firma Umarex we współpracy ze znanym na całym świecie producentem uzbrojenia, stworzyła wielofunkcyjną platformę treningowo-obronną. Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kaliber .43 cala idealnie nadaje się do obrony osobistej jak również do treningu strzeleckiego.

Jego konstrukcja, doskonale odzwierciedlająca oryginalną broń, została wykonana z polimerów najwyższej jakości. Mechanizmy wewnętrzne ze stali, oraz dopracowana lufa, pozwala na strzelanie różnymi rodzajami kul o kalibrze .43 cala. Gumowo-stalowe, pieprzowe lub barwiące kule pozwalają dopasować rodzaj amunicji do danej sytuacji.

Sprawdź, jak Walther PPQ M2 T4E wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

AUTOROTACJA
POWIĘKSZ
POMNIEJSZ
PRZESUŃ
PEŁNY EKRAN

Broń do obrony osobistej

Model PPQ M2 T4E został opracowany w taki sposób, aby jak najbardziej przypominał oryginalny pistolet Walther. Realistyczny wygląd oddziałuje na podświadomość napastników skuteczne zniechęcając do ataku. Jeśli jednak atak będzie nieunikniony, będziesz mógł szybko zareagować, wystrzeliwując w kierunku agresora kule o kalibrze .43, które zadają bardzo bolesne uderzenia. Dostępny na rynku, szeroki wybór kul o rożnym przeznaczeniu, pozwala dostosować je do własnych potrzeb.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Najwyższa jakość wykonania
Przywiązanie do detali

Producent modelu Walther PPQ M2 T4E dołożył wszelkich starań aby broń przypominała oryginał. Wykonanie jej z polimerów najwyższej jakości sprawiło, że prezentowany model waży jedynie 850 gramów. Dzięki temu, każdy użytkownik będzie mógł sprawnie operować repliką, a długi trening strzelecki nie będzie męczący.

Elementy wewnętrzne, które muszą znosić wysokie obciążenia występujące podczas strzelania, wykonano ze stali. Rękojeść, posiadająca żłobienia i elegancką strukturę, dobrze leży w dłoni i nie ślizga się w trakcie strzelania.

Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kaliber .43 cala

ikona

Duża moc i zasilanie CO2
Precyzyjne strzelanie

Pistolet Walther PPQ M2 T4E jest zasilany sprężonym gazem. Rozwiązanie to jest wygodne i praktyczne. Pojedyncza butla o wadze 12 gramów, zawierająca CO2, mieście się w magazynku i pozwala na oddawanie strzałów o prędkości początkowej dochodzącej do 110 m/s.

System spustowy Single Action pracuje niezwykle płynnie, przez co przygotowanie do strzału, następujące poprzez naciągnięcie mechanizmu, odbywa się szybko i sprawnie. Realistyczny system Blow-back odrzuca zamek po oddaniu każdego strzału. Magazynek mieszczący 8 kul o kalibrze .43 jest instalowana w rękojeści, a wykonanie go z połączenia stali i tworzyw sztucznych zapewnia długie i bezawaryjne działanie.

Ochroniarz w garniturze z pistoletem w kaburze

Bezpiecznik
Bezpiecznik spustowy

Pistolet obronno-treningowy Walther PPQ M2 T4E wyposażono w nowoczesny i bardzo wygodny bezpiecznik spustowy. Listek umieszczony w cynglu pozwala zwolnic blokadę i oddać pewny strzał. Utrudnia również oddanie przypadkowego strzału w momencie upadku broni.

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2
ikona

Możliwość rozbudowy dzięki szynie RIS
Szyna RIS

W sytuacjach kryzysowych, kiedy emocje biorą górę, ważne są celne strzały. Abyś miał pewność, że trafisz w cel, pistolet Walther PPQ M2 T4E daje Ci możliwość zainstalowania opcjonalnego wyposażenia dodatkowego.

Szyna RIS, znajdująca się pod lufą, pozwala na założenie laserowego wskaźnika celu lub latarki taktycznej.

Włamywacz w domu z latarką
zestaw

Kapsuły CO2 - 25 szt
Dodatki

Kapsuły CO2 firmy Umarex, które idealnie nadają się do zasilania pistoletu na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 25 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
zestaw

Kule gumowe kal .43 cala - 20 szt
Dodatki

W zestawie z pistoletem Walther PPQ M2 T4E znajdują się również uniwersalne kule gumowe firmy Umarex. Wykonano je z należytą dokładnością przez co idealnie pasują do pistoletów RAM. Dzięki kalibrowi wynoszącemu 10,92 mm /.43 cale, tor lotu jest stabilny i pewny. Paczka zawiera 20 sztuk gumowych kul o wadze 0,72 grama.

Kule gumowe

Rekomendowane akcesoria do pistoletu na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kaliber .43 cala

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.4760.SET
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 180.00
Marka Walther
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Rodzaj amunicji Kule .43 cale
Ilość strzałów z jedn zas 14.00
Prędkość początkowa [m/s] 105.00
Waga [g] 850.00
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
System spustowy Single Action
Kaliber [cal] .43

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E .43 + ZESTAW CO2 Kule 20 szt
Twoja ocena