Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E .43 + ZESTAW CO2 Kule 20 szt

2.4760.SET
001001349

Rozpocznij realistyczny trening strzelecki z pistoletem obronnym Walther PPQ M2 T4E. Tylko teraz w zestawie otrzymasz kule gumowe w kalibrze .43 cala oraz kapsuły CO2. Dzięki nim będziesz mógł podnosić swoje umiejętności zaraz po wyjęciu broni z opakowania.

  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Marka: Walther
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 180.00
  • Ilość strzałów z jedn zas: 40.00
  • Dołączone akcesoria: Brak
Przewiń do pełnej specyfikacji
829,99 zł
pistolet

Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kaliber .43 cala

Firma Umarex we współpracy ze znanym na całym świecie producentem uzbrojenia stworzyła wielofunkcyjną platformę treningowo-obronną. Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kaliber .43 cala idealnie nadaje się do obrony osobistej jak również do treningu strzeleckiego.

Jego konstrukcja, doskonale odzwierciedlająca oryginalną broń, została wykonana z polimerów najwyższej jakości. Mechanizmy wewnętrzne ze stali, oraz dopracowana lufa, pozwala na strzelanie różnymi rodzajami kul o kalibrze .43 cala. Gumowo-stalowe, pieprzowe lub barwiące kule pozwalają dopasować rodzaj amunicji do danej sytuacji.

Sprawdź, jak Walther PPQ M2 T4E wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Duża moc i zasilanie CO2

Pistolet Walther PPQ M2 T4E jest zasilany sprężonym gazem. Rozwiązanie to jest wygodne i praktyczne. Pojedyncza butla o wadze 12 gramów, zawierająca CO2, mieście się w magazynku i pozwala na oddawanie strzałów o prędkości początkowej dochodzącej do 110 m/s.

System spustowy Single Action pracuje niezwykle płynnie, przez co przygotowanie do strzału, następujące poprzez naciągnięcie mechanizmu, odbywa się szybko i sprawnie. Realistyczny system Blow-back odrzuca zamek po oddaniu każdego strzału. Magazynek mieszczący 8 kul o kalibrze .43 jest instalowana w rękojeści, a wykonanie go z połączenia stali i tworzyw sztucznych zapewnia długie i bezawaryjne działanie.

Ochroniarz w garniturze z pistoletem w kaburze

Bezpiecznik spustowy

Pistolet obronno-treningowy Walther PPQ M2 T4E wyposażono w nowoczesny i bardzo wygodny bezpiecznik spustowy. Listek umieszczony w cynglu pozwala zwolnic blokadę i oddać pewny strzał. Utrudnia również oddanie przypadkowego strzału w momencie upadku broni.

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2
ikona

Możliwość rozbudowy dzięki szynie RIS

W sytuacjach kryzysowych, kiedy emocje biorą górę, ważne są celne strzały. Abyś miał pewność, że trafisz w cel, pistolet Walther PPQ M2 T4E daje Ci możliwość zainstalowania opcjonalnego wyposażenia dodatkowego.

Szyna RIS, znajdująca się pod lufą, pozwala na założenie laserowego wskaźnika celu lub latarki taktycznej.

Włamywacz w domu z latarką
zestaw

Kapsuły CO2 - 25 szt

Kapsuły CO2 firmy Umarex, które idealnie nadają się do zasilania pistoletu na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 25 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
zestaw

Kule gumowe kal .43 cala - 20 szt

W zestawie z pistoletem Walther PPQ M2 T4E znajdują się również uniwersalne kule gumowe firmy Umarex. Wykonano je z należytą dokładnością, przez co idealnie pasują do broni typu RAM. Dzięki kalibrowi wynoszącemu .43 cale, tor lotu jest stabilny i pewny. Paczka zawiera 20 sztuk gumowych kul o wadze jednostkowej 0,68 grama.

Kule gumowe

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Kod producenta 2.4760.SET
Marka Walther
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 180.00
Ilość strzałów z jedn zas 40.00
Dołączone akcesoria Brak
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Przeładowanie Półautomatyczne
Rodzaj amunicji Kule .43 cale
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 125.00
Waga [g] 850.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy Single Action
Kaliber [cal] .43
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Szyna akcesoryjna Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E .43 + ZESTAW CO2 Kule 20 szt