Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack - punktowy 50 ml

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (4)
od Perfecta | kod produktu 2.1905
Poprzednia cena: 24,99 PLN
Cena: 21,99 PLN
Oszczędzasz: 3,00 PLN
Ekspresowa wysyłka
już od 9,90 PLN
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - punktowy 50 ml

Poczuj się bezpieczniej za pośrednictwem punktowego gazu pieprzowego Umarex Prefecta Stop Attack. Dysponując silnym stężeniem kapsaicyny umożliwi Ci skuteczną obronę przed napastnikiem. Niewielki, poręczny pojemnik możesz zmieścić w małej torebce lub kieszeni.

Dodatkowym atutem przemawiającym za zakupem gazu obronnego jest fakt, że działa on na osoby będące pod wpływem alkoholu lub silnych środków psychotropowych. 

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - punktowy 50 ml

łatwa obsługa

Sprawdzone parametry i bezpieczeństwo

Długie zimowe wieczory, późne powroty z pracy, albo z pozoru tylko puste parkingi - tak na prawdę na niespodziewany atak jesteśmy narażeni wszędzie, bez względu na miejsce zamieszkania. W takiej sytuacji dobrze mieć ze sobą narzędzie, które pozwoli na skuteczną neutralizację napastnika. Z pomocą przychodzi wtedy gaz pieprzowy.

Z pewnością więc docenisz fakt, że Umarex Perfecta Stop Attack to świetne połączenie kompaktowych wymiarów i silnego efektu działania. Gaz obronny rozpylany jest w formie strumienia, co pozwala skutecznie używać go w kiepskich warunkach atmosferycznych jak wiatr i deszcz. Jednocześnie dzięki temu stanowi bezpieczne narzędzie samoobrony dla użytkownika.

Napad na kobietę

wytrzymałość

Skondensowana siła

Kiedy ktoś nastaje na Twoje zdrowie często nie masz czasu na telefoniczny kontakt z odpowiednimi służbami. Liczy się wtedy każda chwila. Dlatego punktowy gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack zawierający 10 % drażniących substancji, zapewnia skuteczne działanie już sekundę po użyciu.

Duże stężenie oleoresin capsicum wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Strumień gazu umożliwia efektywne korzystanie w promieniu 5 metrów. Dzięki temu zwiększasz szanse skutecznej samoobrony bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem. Jednocześnie, możesz zareagować kiedy tylko widzisz zbliżające się niebezpieczeństwo.

10% OC zasięg 5 m

wydajność

Błyskawiczna obrona

Być może wracasz właśnie z pracy nocą przez miasto i czujesz, że ktoś podąża za Tobą od dłuższego czasu. Obawiasz się więc, że może mieć jednoznacznie złe zamiary. O tym czy uda Ci się skutecznie obronić decydują tak na prawdę ułamki sekund i błyskawicznie podejmowane, właściwe decyzje. Dlatego, jeśli chodzi o artykuły do samoobrony - liczy się ich prosta i łatwa obsługa. I tym właśnie charakteryzuje się Umarex Perfecta Stop Attack. Jeśli tylko masz go pod ręką możesz zareagować w mgnieniu oka. 

W odróżnieniu od innych technik samoobrony gaz pieprzowy nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach. 

prosta obsługa


Specyfikacja

Pojemność [ml] 50
Zasięg maksymalny [m] 5
Rodzaj substancji Płyn
Rodzaj strumienia Punktowy
Substancja aktywna 10% OC
Wysokość całkowita [mm] 110
Waga [kg] 0.0650
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Kupuje z nadzieją że nie będę musiał używać a w razie gdy nastąpi taka sytuacja gaz nie zawiedzie....

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Kupiony niedawno. Ma duży zasięg

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Mam nadzieję ze zadziała na wściekłego psa sąsiada. Warto mieć

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Mocny.


Ostatnio oglądane