Karabinek Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5mm Diabolo - wiatrówka PCP

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (1)
od Walther | kod produktu 465.10.36
Cena: 1 899,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

wiatrowka

Walther Rotex RM8 Varmint 

Broń stworzona dla osób, które cenią niebanalny wygląd i precyzję. Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo, od firmy Walther to nowoczesna wiatrówka napędzana sprężonym powietrzem. Wśród wielu zalet tej broni, najbardziej wyróżnia się magazynek na 8 śrucin połączony z czterotaktowym zamkiem i gwintowana lufa gwarantująca celne strzały. 

Broń wyposażono w szynę montażową umiejscowioną pod kartuszem na sprężone powietrze. Uniwersalna szyna, znajduje się również na górze broni, zwiększając jej możliwości rozbudowy.

Karabinek Walther Rotex RM8 Varmint
Walther Terrus

Nowoczesna konstrukcja 

Wiatrówka Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo powstała z myślą o wymagających użytkownikach. Zbudowano ją z połączenia wysokiej jakości tworzyw sztucznych i stali. Dzięki temu jej waga nie przekracza 4 kg. Elementy narażone na duże obciążenia wykonano z wysokogatunkowej stali.

Każdy strzelec doceni bakę policzkową, wysuniętą nad kolbę. Jest ona symetryczna, przez co osoby prawo- i lewo- ręczne będą mogły wykorzystać cały potencjał karabinka. Gumowa stopka na końcu kolby, znakomicie stabilizuje ułożenie broni.

Walther Rotex RM8 Varmint

Karabinek Walther Terrus

Gwintowana lufa 

Karabinek Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo wyróżnia się dużą dokładnością strzałów. Gwintowana lufa, zastosowana w tym modelu sprawia, że wystrzelona śrucina wpada w ruch wirowy. Zwiększa to stabilność toru lotu. Gwint 1/2 UNF na końcu lufy, pozwala na przykręcenie opcjonalnego tłumika przedłużającego.

Aby strzelanie z karabinka Walther dawało jak najwięcej radości, wyposażono go w aluminiową wkładkę, mieszczącą 8 śrucin typu Diabolo. Przeładowanie broni realizowane jest manualnie, przez czterotaktowy zamek.

Walther Rotex RM8 Varmint

napęd PCP

Napęd PCP

Wiatrówka firmy Walther to broń dla profesjonalistów. Droga języczka spustu do punktu nacisku jest regulowana indywidualnie. Dzięki temu, strzelec może dopasować jego skok do swoich potrzeb.

Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo wykorzystuje do napędu śruciny nowoczesny system PCP. Pre Charged Pneumatics jest oparty na sprężonym powietrzu magazynowanym w specjalnym kartuszu umieszczonym pod lufą. Pozwala on na uzyskanie ciśnienia dochodzącego do 232 barów i prędkości śrutu wynoszącej nawet 180 m/s. Brak ruchomej sprężyny skutkuje minimalizacją odrzutu. Gwarantuje to dużo celniejsze strzały. Ładowanie kartusza może odbywać się poprzez opcjonalną pompkę lub przetoczenie sprężonego powietrza z butli. 

Walther Rotex RM8 Varmint
ikona

Bezpieczeństwo użytkowania

Niezależnie od tego czy broń obsługuje amator czy profesjonalista, podczas strzelania najważniejsze jest bezpieczeństwo. Producent chcąc zapewnić maksimum ochrony wyposażył karabinek Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo w manualny bezpiecznik.

Stabilne i bezpieczne użytkowanie

szyna montażowa

Szyna montażowa

Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo to broń bardzo precyzyjna. Jej spore możliwości sprawiły, że konieczne było zainstalowanie szyny montażowej w miejsce klasycznych przyrządów celowniczych. Pozwala to na korzystanie z celownika optycznego. 

Dla zwiększenia możliwości karabinka, wyposażono go w drugą szynę umieszczoną pod spodem. Dzięki niej strzelec może zainstalować opcjonalny dwójnóg.

Szyna montażowa

Rekomendowane akcesoria

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego karabinka.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Kaliber 4,5 mm
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Przeładowanie Manualne
Rodzaj napędu PCP
Rodzaj magazynka Bęben
Pojemność magazynka [szt.] 8
Regulowany spust Tak
Bezpiecznik Manualny
Możliwość montażu celownika Tak
Materiał korpusu Polimerowy
Długość lufy [mm] 500
Długość całkowita [mm] 1040
Waga [kg] 3.6100
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s] 240
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Doskonale zrobiona wiatrówka, piękna. Widać, że przyłożyli się do produkcji. Jest bardzo celna, warto zainwestować w lepszy śrut. Zamek nie blokuje się w czasie przeładowywania ani nie haczy