Latarka Walther Tactical 250

3.7064
001000829

Szukasz niewielkiej latarki, która sprawdzi się podczas wypraw w nieznane ? Wybierz Walther Tactical 250 od niemieckiego producenta uzbrojenia. Posiada aluminiową obudowę z chropowatą powierzchnią oraz diodę LED o mocy 250 lumenów.

  • Źródło światła: LED
  • Klasa odporności: Brak danych
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Wiązka światła: Regulowana
  • Materiał korpusu: Aluminiowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,00 zł
latarka

Latarka Walther Tactical 250

Firma Walther to nie tylko wytwórca znakomitej broni. W ofercie niemieckiego producenta znajdują się również wysokiej klasy latarki. Jednym z podstawowych modeli jest Tactical 250. To sprawdzona latarka, która nadaje się do codziennego użytku (EDC) i na krótkie wyprawy w plener.

Wykonano ją z aluminium i nadano klasyczny wygląd. Źródłem światła jest dioda LED firmy Cree, co daje pewność długiego i bezproblemowego działania. Włącznik znajdujący się w tylnej części działa płynie i precyzyjnie.

Latarka Walther Tactical

Dioda LED

Dioda LED

Walther Tactical 250 został wyposażony w źródło światła oparte na technologi LED. Standardowa mała dioda, charakteryzuje się dobrym stosunkiem zużycia energii do mocy oddawanego światła. Pozwala ona na wygenerowanie białego promienia świetlnego o mocy 250 lumenów.

Latarka Walther Tactical

kompaktowy rozmiar

Kompaktowa aluminiowa obudowa

Zastosowanie przez producenta małej diody LED sprawiło, że latarka firmy Walther otrzymała niezwykle kompaktowy kształt. Długość latarki to 120 mm, natomiast waga to 128 grama. Do uzyskania tego efektu przyczyniło się również, wykorzystanie aluminium lotniczego do budowy latarki. Czarna, matowa obudowa zapobiega powstawaniu refleksów świetlnych. Żłobienia znajdujące się w środkowej części latarki, gwarantują pewny chwyt w każdych warunkach.

Latarka Walther PRO

ikona

Zasilanie latarki

Wymiary latarki pozwalają wykorzystać do jej zasilania dwie baterie CR 123 3V. Są one wystarczające, aby latarka mogła świecić nieprzerwanie przez długi czas, zapewniając Ci sporą dawkę jasnego światła.

Latarka Walther PRO

Specyfikacja

Więcej informacji
Źródło światła LED
Producent Umarex
Kod producenta 3.7064
Dołączone akcesoria Brak
Wiązka światła Regulowana
Materiał korpusu Aluminiowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 120.00
Dodatkowe informacje Dioda LED Cree
Strumień światła [lm] 250.00
Waga [g] 128.00
Rodzaj zasilania CR123A
EAN 4000844590787

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Latarka Walther Tactical 250
Twoja ocena