Multitool Gerber Gear EVO 

1013999
001000485

Lubisz majsterkować ? Wypróbuj multitool Gerber Gear EVO. Jego sprytnie zaprojektowana konstrukcja, kryje w swoim wnętrzu mnóstwo niezbędnych narzędzi. Szczypce, nożyczki, piła i kilka śrubokrętów to zaledwie niewielka część wyposażenia tego znakomitego modelu.

  • Nożyczki: Tak
  • Ostrze: Tak
  • Otwieracz do kapsli: Tak
  • Otwieracz do puszek: Tak
  • Piła: Tak
  • Kombinerki: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
189,00 zł
noze

Multitool Gerber Gear EVO

Amerykańska firma Gerber Gear, specjalizująca się w produkcji różnorodnych narzędzi, stworzyła uniwersalny multitool o wielu zastosowaniach. EVO będzie idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących wszechstronność. Dzięki niemu, możesz mieć wiele przydatnych narzędzi w jednym miejscu.

Połączenie stali nierdzewnej i aluminium, zapewnia konstrukcji stabilność, która przydaje się w czasie pracy. Szczypce z funkcją przecinania drutu umożliwiają silny uchwyt, natomiast szeroki wybór ostrzy pozwala przecinać materiały o różnej strukturze. Ponadto Gerber Gear EVO posiada wiele innych funkcji, które odkryjesz podczas pracy.

 Multitool Gerber EVO

wytrzymałość

Stabilna konstrukcja 

Wielofunkcyjne narzędzie od firmy Gerber Gear cechuje się solidną konstrukcją opartą na stalowo aluminiowym stelażu. Został on opracowany w taki sposób, aby móc przenosić duże obciążenia powstające w czasie pracy. Poszczególne narzędzia zostały połączone ze sobą przy pomocy odpornych śrub, tworząc zwartą konstrukcję. Aby zmniejszyć wagę, okładziny posiadają otwory, które poprawiają również stabilność chwytu.

Szczypce, które są integralnym elementem systemu składania multitool-a, działają płynnie i bez oporów. Ich wąska końcówka, pozwala na bardziej precyzyjne prace wymagające skupienia i delikatnych ruchów. Małe ostrze znajdujące się w głębi, jest idealne do cięcia drutów.

Multitool Gerber EVO

łatwa obsługa

Wiele rodzajów ostrzy

W czasie użytkowania multitoola, przydatne są trwałe i wytrzymałe ostrza. Gerber Gear EVO został wyposażony w kilka głowni. Wszystkie są wykonane ze stali nierdzewnej, która jest odporna na wpływ czynników atmosferycznych. Główne ostrze ma klasyczny kształt i prostą krawędź tnącą. Kolejna głownia, umieszczona po drugiej stronie, ma na całej powierzchni ostre ząbki pozwalające przecinać włókniste materiały i liny.

Ponadto wśród narzędzi, znajduje się niewielka piła umożliwiająca cięcie drobnych kawałków drewna. Dzięki niej będziesz mógł rozpalić małe ognisko w razie kryzysowej sytuacji.

Multitool Gerber EVO

Wielozadaniowość

Wielofunkcyjny charakter

W czasie ciężkiej pracy nigdy nie wiesz jakie narzędzia będą Ci potrzebne. Właśnie dlatego Gerber Gear EVO wyposażono w szereg przydatnych opcji. Oprócz standardowego noża, szczypiec i kilku rodzajów śrubokrętów, multitool posiada precyzyjne nożyczki. 

Po zakończeniu pracy, nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek. Własnie wtedy może przydać Ci się otwieracz do puszek i kapsli.

Multitool Gerber EVO

Specyfikacja

Więcej informacji
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Piła Tak
Kombinerki Tak
Producent Fiskars
Kolor ostrza Szary
Kod producenta 1013999
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarny
Przecinak do drutu Tak
Materiał rękojeści Stal
Pilnik Tak
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 152.00
Waga [g] 291.00
Profil głowni Wharncliffe
Funkcje Śrubokręt krzyżakowy i płaski
Końcówki śrubokrętów Niewymienne
Rodzaj blokady Safe.T.Plus
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
EAN 0-13658-41771-7

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Multitool Gerber Gear EVO 
Twoja ocena