Ostrzałka Gerber Gear Bear Grylls składana

1014049
001000493

Nie ma nic gorszego niż stępiony nóż, który utrudnia Ci pracę. Właśnie dlatego bądź gotowy i wybierz składaną ostrzałkę Gerber Gear Bear Grylls. Dzięki niej w ciągu kilku chwil naostrzysz każdy nóż, niezależnie od rodzaju i profilu głowni. Różna gradacja prętów sprawia, że ostrze Twojego noża będzie idealnie wyprowadzone.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Czarno - pomarańczowy
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Gerber Gear
  • Dodatkowe informacje: Brak danych
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
serwis

Ostrzałka składana Gerber Gear Bear Grylls

Wyprawa survivalowa nie może się obejść bez sprawdzonego i ostrego noża. Aby jego głownia zawsze była gotowa do pracy, musisz mieć dobrą i wielofunkcyjną ostrzałkę. Model Gerber Gear Bear Grylls pozwoli Ci sprawnie naostrzyć każde ostrze, niezależnie od jego profilu czy rodzaju.

 Ostrzałka składana Gerber Gear Bear Grylls

wytrzymałość

Niewielkie wymiary

Dzięki ścisłej współpracy firmy Gerber i znanego na całym świecie specjalisty od sztuki przetrwania Bear'a Grylls'a udało się stworzyć niewielką ostrzałkę, która idealnie zgra się z Twoim wyposażeniem wyprawowym. Jej korpus powstał z wytrzymałego polimeru i ma długość tylko 110 mm. Jego szaro-pomarańczowy odcień sprawia, że narzędzie jest doskonale widoczne w wysokiej trawie lub błocie.

Polimerowa nakładka ochronna skutecznie zabezpiecza pręty ostrzące umieszczone na obu bocznych krawędziach i w przedniej części ostrzałki. Otwór na końcu pozwala zaczepić opcjonalną linkę lub przymocować całość do noża.

Namiot nad klifem

łatwa obsługa

Wysoka skuteczność i wielozadaniowość

Ostrzałka Bear Grylls od firmy Gerber poradzi sobie praktycznie z każdym rodzajem ostrza. Pręty na bocznych krawędziach są przystosowane do ostrzenia głowni wyposażonych w ząbki. Dzięki temu, że mają one rożną grubość, będziesz mógł naostrzyć nawet ząbkowanie o dużym zagęszczeniu.

Dwa niewielkie otwory z wbudowanymi kamieniami ostrzącymi, o różnej gradacji, pozwalają ostrzyć gładkie głownie w prosty i skuteczny sposób. Wystarczy kilka pociągnięć, aby każdy nóż był ostry w mgnieniu oka.

 Ostrzałka składana Gerber Gear Bear Grylls

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Fiskars
Kod producenta 1014049
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarno - pomarańczowy
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Marka Gerber Gear
Waga [g] 65.00
Materiał ostrzałki Węglik wolframu
EAN 0-13658-12653-4

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ostrzałka Gerber Gear Bear Grylls składana
Twoja ocena