Maczeta Gerber Gear Gator

1014053
001000496

Wypróbuj wielofunkcyjną maczetę Gerber Gear Gator. Wyposażono ją w długą głownię, pokrytą powłoką ochronną, z gładką powierzchnią tnącą. Tym, co wyróżnia ten model spośród innych, jest piła umieszczona na grzebiecie ostrza. Dzięki niej żadna praca w ogrodzie nie będzie dla Ciebie zbyt trudnym wyzwaniem.

  • Kolor ostrza: Brak danych
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Materiał korpusu: Brak danych
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
maczeta

Maczeta Gerber Gear Gator

Skonstruowana tak, aby zadowolić każdego fana broni białej i osoby zainteresowane tematyką outdoor'ową. Oto maczeta Gerber Gear Gator, która stanowi idealny kompromis pomiędzy ceną a jakością wykonania.

Maczeta ta świetnie przysłuży się podczas codziennych prac porządkowych na terenie gospodarstwa jak wycinanie niewielkich krzewów czy wysokiej roślinności. W terenie zaś idealnie nada się do rąbania kawałków drewna, a dzięki dużej pile na górnej powierzchni długiej głowni będziemy mogli bez problemu przepiłować nawet większe pnie drzew.

Maczeta Gerber Gear Gator

łatwa obsługa

Długie ostrze i wygoda użytkowania

Maczeta Gerber Gear Gator stanowi kwintesencję wygody i funkcjonalności, o czym świadczą wysokiej jakości materiały użyte w trakcie procesu produkcji. Rękojeść, wykonano z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, pokrytego strukturą Gator Grip zapobiegającą ślizganiu się dłoni w trakcie pracy. Na komfort użytkowania wpływa również profilowany jelec, stanowiący oparcie podczas mocnych uderzeń.

Samo ostrze to klasyczna stal o dużej zawartości węgla, która jest łatwa w ostrzeniu. Pokryto ją dodatkowo czarną farbą zabezpieczającą przed czynnikami atmosferycznymi i drobnymi uszkodzeniami. Na grzbiecie ostrza znajdziemy uniwersalną piłę do drewna. Długość ostrza to 46 centymetrów, a waga maczety nie przekracza 510 gramów.

Maczeta Gerber Gear

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Fiskars
Kod producenta 1014053
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 653.00
Pochwa Nylonowa
Waga [g] 510.00
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj stali 420HC
EAN 013658120327

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Gerber Gear Gator
Twoja ocena