Siekiera z nożem Gerber Gear Gator Combo Axe I 

1014059
001000501

Przedstawiamy idealny zestaw na każdy biwak. Siekiera z nożem Gerber Gear Gator Combo Axe I to kompaktowe połączenie narzędzi przydatnych podczas prac w plenerze. Niewielka siekiera stworzona z polimeru i stali oraz wbudowany w jej rękojeść nóż sprawiają, że poradzisz sobie z każdym zadaniem.

  • Kolor ostrza: Brak danych
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 222.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
169,00 zł
Brak w magazynie
Tylko 0 pozostał
001000501
siekiera

Siekiera z nożem Gerber Gator Combo Axe I

Firma Gerber jest znana z produkcji znakomitych narzędzi wysokiej jakość, których eleganckie kształty przyciągają wzrok. Oprócz znakomitego designu, inżynierowie i projektanci starają się aby ich projekty cechowały się wysoką użytecznością oraz przemyślanymi rozwiązaniami. Właśnie taka jest siekiera Gerber Gator Combo Axe I.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom udało się stworzyć siekierę o wytrzymałej budowie i solidnym ostrzu, która mieści w sobie niewielki nóż o dużych możliwościach. Dzięki temu, możesz mieć zawsze przy sobie elegancki i przydatny zestaw narzędzi do cięcia i rąbania.

Siekiera z nożem Gerber Gator Combo AXE I

łatwa obsługa

Poręczna siekiera

Podstawowym elementem zestawu jest wydajna siekiera. Jej głownia została wykonana ze odpowiednio hartowanej i wykuwanej stali, przez co jest odporna na wykruszenia.

Rękojeść stworzono z twardego polimeru, pokrytego strukturą Gator-Grip. Sprawia ona, że mocne uderzenia i gwałtowne ruchy będą pewne i stabilne. W jej wnętrzu znajduje się gniazdo na specjalnie zaprojektowany nóż, który możesz wyciągną na zewnątrz w każdej chwili. Otwór przelotowy pozwala zabezpieczyć siekierę opcjonalną linką lub smyczą.

Siekiera wbita w pień

łatwa obsługa

Elegancki nóż

W zestawie z modelem Gerber Gator Combo Axe I znajduje się również nóż o długości 178 mm. Jest on wyjmowany z profilowanej rękojeści siekiery. Specjalnie zaprojektowany otwór, jest do niego idealnie dopasowany, przez co nie wypadnie podczas pracy.

Ostrze noża ma długość 73 mm i gładką powierzchnie tnącą. Rękojeść wykonana z czarnego polimeru została pokryta strukturą Gator-Grip. Wraz z delikatnymi podcięciami na palce, zapewnia ona pewny uchwyt niezależnie od sytuacji.

Nóż Gerber

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Fiskars
Kod producenta 1014059
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 222.00
Waga [g] 669.00
EAN 0-13658-12449-3

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siekiera z nożem Gerber Gear Gator Combo Axe I 
Twoja ocena